۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83465518
۱ نفر

برچسب‌ها

محلات محوری، سیاست شهرداری همدان در حوزه ورزش

همدان- ایرنا- سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شهرداری همدان گفت: سیاست شهرداری همدان در حوزه ورزش برپایه و محور محلات است.

روح الله وجدی عصر چهارشنبه در جمع اعضای کمیته ورزش محلات همدان اظهار داشت: برهمین اساس شورای اجتماعی محلات شکل گرفت تا بتوانیم دغدغه ها و مطالبه شهروندان را با پیگیری مردم و راهکارهای لازم برطرف کنیم.

وی بیان کرد: شورای اجتماعی محلات در واقع بازوان توانمند مدیریت شهری خواهند بود و سیاست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز برمبنای محلات محوری است.

وجدی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ورزش محلات جزو شهرهای برتر کشور هستیم و شیوه اجرایی مسابقات، تعداد تیم ها، تنوع رشته ها و سابقه برگزاری رقابت ها الگوی کشوری است.

وی اضافه کرد: با این حال می دانیم که کمبودهایی در ورزش محلات وجود دارد که با برنامه ریزی لازم می توانیم با مرور زمان دغدغه ها را به حداقل برسانیم.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به اینکه خادمان ورزش محلات شایسته تقدیر و حمایت هستند، گفت: گستردگی برنامه های این سازمان در هیچ ارگانی وجود ندارد و با این حال توسعه ورزش شهروندی و محلات را جزو اولویت ها می دانیم.

وی اظهار داشت: ارتقا سطح کیفی مسابقات، هدفمندی برگزاری بازی ها، تقویت اخلاق و منش پهلوانی در بین ورزشکاران، ترویج برنامه های فرهنگی در حاشیه رقابت ها و جذب مفید جوانان و نوجوانان به ورزش باید سرلوحه ورزش محلات باشد.

وجدی با استقبال از برنامه های پیشنهادی ورزش محلات گفت: ورزش باید در خانواده ها تقویت شود و در این راستا رشته هایی که امکان حضور رده های سنی مختلف را مهیا سازد، نیاز است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، گردشگری و ورزشی شهرداری همدان افزود: امسال نیز مسابقات را در سطح لازم مورد حمایت همه جانبه قرار می دهیم و در حد توان خواسته های اساسی کمیته ورزش محلات را فراهم می سازیم.

وی، پیگیری در اجرای برنامه های آموزشی، برگزاری مسابقات بومی محلی، فراهم سازی فعالیت تیم محلات در یکی از لیگ های استانی، توجه به رده های سنی پایه، اطلاع رسانی گسترده از بازی ها، توجه به مسایل فرهنگی در کنار مسابقات و تدوین و تصویب ورزش محلات به عنوان یکی از برنامه های ثابت و سالیانه مدیریت شهری را از اقدام های اجرایی این سازمان طی ماه های آینده عنوان کرد.

۷۵۲۰/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =