۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83465513
۰ نفر

برچسب‌ها

ورزش زمینه ساز فضای شادابی درجامعه است

بوشهر- ایرنا - معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امید است فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده های ایرانی گسترش یابد تا فضای کلی کشور را با شادابی و طراوت بیشتری همراه کند.

علی سرزعیم در آیین تجلیل از بانوان مدال آور پتروشیمی جم در رقابتهای سراسری دختران و بانوان شرکتهای پتروشیمی کشور افزود: ورزش بر روحیه انسان تاثیر مثبت دارد و دیدگاه انسان را به دنیا متفاوت می کند.

وی یادآورشد: آثار ورزش در کیفیت روابط خانواده و تعاملات اجتماعی نقش مثبتی ایفا می کند.

مدیرعامل پتروشیمی جم گفت:این شرکت  پیشرفت نخواهد کرد مگر آنکه پشتوانه ای قوی و خانواده ای منسجم حمایت کارکنان آن را عهده دار باشند.

محمد رضا سعیدی وی با اشاره به اهمیت ورزش در زندگی روزمره  افزود: به یقین خانواده ای که ورزش را در برنامه خود دارد متفاوت و موفق است و این مهم سر منشا احساس خوب در کارکنان و در پی آن موفقیت برای پتروشیمی جم است.

وی  از خانواده کارکنان خواست که با تلاش خود طراوت را به مجموعه جم هدیه کنند و افزود : امیدوارم در تمامی ارکان همچون اخلاق ، پرورش فرزندان ، ورزش و تحصیلات همواره سرآمد و قهرمان باشید چرا که این خصوصیات پایه گذار انسانهای سالم و خوش فکر است و کشور برای پیشرفت و توسعه به وجود چنین افرادی نیاز دارد.

 مسابقات سراسری دختران و بانوان شرکتهای پتروشیمی کشور با حضور ۱۶ شرکت و بیش از ۶۷۸ ورزشکار، از یکم تا ششم شهریورماه سال جاری به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی ماهشهر برگزار شد و دختران و بانوان حاضر در این رقابتها در ۷ رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر، گل و هدیه از مدال آوران مسابقات سراسری دختران و بانوان پتروشیمی های کشور تجلیل شد.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =