گامی دیگر در اجرای سند تحول نظام آموزشی

تهران- ایرنا- در راستای تحقق سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش ۲ زیر نظام، تأمین و تخصیص منابع مالی و تربیت‌معلم نیروی انسانی نظام تعلیم و تربیت رسمی جمهوری اسلامی ایران، برای اجرا به استان‌ها ابلاغ شد.

به گزارش روز چهارشنبه وزارت آموزش‌ و پرورش، در راستای تحقق عملی سند تحول بنیادین مصوبه نهصد و پنجاه و ششمین (۹۵۶) جلسه شورای عالی آموزش‌وپرورش با موضوع برنامه زیر نظام تأمین و تخصیص منابع مالی نظام تعلیم ‌و تربیت و همچنین مصوبه نهصد و شصت و پنجمین (۹۶۵) جلسه شورای عالی آموزش‌وپرورش با موضوع، برنامه زیر نظام تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی نظام تعلیم ‌و تربیت رسمی و عمومی جمهوری اسلامی که به تائید رئیس‌جمهوری رسیده است، برای اجرا به استان‌ها ابلاغ شد.

در این ابلاغیه‌ها تاکید شده است مصوبات مذکور برنامه‌های حوزه منابع مالی و منابع انسانی پیگیری و در طول برنامه ششم و هفتم توسعه به مرحله اجرا درآید.

بر اساس این دستورالعمل دبیرخانه کارگروه زیر نظام‌های تأمین و تخصیص منابع مالی و تأمین منابع انسانی مسئولیت دارند، در اولین جلسه کارگروه برنامه‌های ابلاغی را مورد بررسی و باز توزیع قرار داده و بر اساس مصوبات مذکور نسبت به بازنگری برنامه ششم سند تحول و در صورت لزوم اصلاح برنامه سال ۹۸ اقدام کنند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =