برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تیروکمان در تاریکی

تهران- ایرنا- مجمع سالیانه فدراسیون تیروکمان در حالی برگزار شد که حواشی خاصی پیرامون آن به وجود آمد.

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تیروکمان با هدف بررسی عملکرد مالی فدراسیون در سال گذشته، برنامه‌های اجرایی سال ۹۸ و ارائه گزارش خزانه‌دار  در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
این در حالی بود که آب و برق مجموعه از ساعت ۱۰ صبح قطع شده بود و مجمع در تاریکی برگزار شد.
«سید عبدالحمید احمدی» ریاست مجمع و «پیمان فخری» به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع حضور داشتند.
«غلامرضا شعبانی بهار» رییس فدراسیون تیروکمان نیز در این مجمع با اشاره به افزایش ۲ برابری شرکت‌کنندگان در المپیاد استعدادیابی گفت: امسال تعداد شرکت‌کنندگان در المپیاد استعدادیابی نسبت به سال گذشته در بخش نونهالان و نوجوانان ۲ برابر شده بود که نشان از رشد این رشته در بخش پایه دارد.
وی همچنین درباره علت لغو سفر تیم ملی تیروکمان به کاپ آسیا در فیلیپین افزود: متاسفانه به دلیل عدم همکاری کنسولگری این اعزام را از دست دادیم.
رییس  فدراسیون تیروکمان در پاسخ به انتقاد یکی از هیات‌های استانی مبنی بر این که بودجه پرداختی در سال ۹۸ در ۲ مرحله انجام شده و نه سه مرحله، تاکید کرد: قرار بود در سال جاری مبلغی به میزان ۱۴ تا ۱۸ میلیون در سه مرحله پرداخت شود که البته تا جایی که من اطلاع دارم به بعضی استان‌ها این پرداختی در سه مرحله انجام شده است.
این در حالی است که هیات‌های استانی در مجمع اعلام کردند که تا به امروز بودجه پرداخت شده به هیات‌های استانی در ۲ مرحله پرداخت شده و به مبلغ ۹ میلیون تومان بوده است.
احمدی نیز در این مجمع با اشاره به حمایت وزارت ورزش و جوانان از برگزاری المپیادهای استعدادیابی در تمام رشته‌های ورزشی افزود: یکی از برنامه‌های جدی وزارت ورزش و جوانان کمک به پشتوانه‌سازی فدراسیون‌ها است تا استعدادهای خوبی شناسایی شده و پرورش پیدا کنند تا در آینده در جهت تقویت تیم‌های ملی گام موثری برداریم؛ البته فدراسیون تیروکمان امسال در زمینه استعدادیابی چه به لحاظ کمی و چه کیفی نسبت به سال گذشته رشد ۲ برابری داشته است.
معاون وزیر ورزش و جوانان، همچنین در زمینه توسعه زیرساخت ها در تیروکمان اظهار داشت: در بحث ساخت و سازها و توسعه زیر ساخت‌ها اقدامات خوبی در این فدراسیون صورت گرفته که نمونه آن، ساخت آکادمی تیروکمان در سایت تیروکمان است که به زودی به اتمام می‌رسد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و پاراالمپیک تلاششان بر این است تا حمایت لازم را از این فدراسیون داشته باشند. البته جذب منابع مالی باید جزء برنامه‌های هیات‌های استانی باشد. هر چند با توجه به شرایط اقتصادی جذب حامیان مالی کار ساده‌ای نیست اما باید از اولویت‌های فدراسیون و هیات‌های استانی باشد.

در پایان مجمع برای کمک به ساخت منازل مسکونی سیل‌زدگان، معاون وزیر از فدراسیون و هیاتهای استانی درخواست کرد تا مبلغی را تا پایان شهریورماه پرداخت کنند؛ این در حالی بود که بسیاری از هیات‌ها اعلام کردند که خود از نظر مالی دچار مشکل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =