طالقانی: در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال حرفی از انتخاب دبیرکل نشد

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال که در دقایقی قبل به پایان رسید حرفی از انتخاب دبیرکل جدید نشد.

جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز به ریاست مهدی تاج رئیس فدراسیوم فوتبال و با حضور محمود اسلامیان، هدایت ممبینی، حیدر بهاروند، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی، لیلا صوفی زاده اعضای هیات رئیسه و ابراهیم شکوری دبیرکل این فدراسیون برگزار شد.
پیش از این صحبت هایی مطرح شده بود مبنی بر اینکه قرار است در این جلسه از دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال رونمایی شود اما عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این باره در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: بهتر است درباره اتفاقات جلسه، سخنگوی فدراسیون فوتبال صحبت کند اما درباره انتخاب دبیرکل به هیچ وجه در جلسه امروز صحبتی مطرح نشد و ابراهیم شکوری به کار خود به عنوان سرپرست دبیرکلی همچنان ادامه می‌دهد.
وی درباره بازی پیش روی ایران مقابل هنگ کنگ در چارچوب دور دوم مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های ۲۰۲۳ چین و بحث مطرح شده درباره نا امن بودن هنگ کنگ و احتمال میزبانی مالزی در بازی هفته آتی بیان داشت: من اطلاعی در این باره ندارم و درباره این اتفاق صحبتی از سوی دوستان مطرح نشد که بخواهیم درباره‌اش تصمیم‌گیری کنیم. امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هنگ کنگ به برتری برسد و کار خود را با قدرت شروع کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =