از ناپدید شدن مترجم تا انقضای روادید؛ استراماچونی در ایران آرامش ندارد

تهران- ایرنا- تارنمای ایتالیایی lettera۴۳ بدنبال اتفاقات و حواشی رخ داده برای «آندره‌آ استراماچونی»، در گزارشی به تشریح دردسرهای تمام‌نشدنی مرد ایتالیایی در ایران پرداخت.

این تارنما در گزارش خود نوشت: در بحبوحه جنجال‌ها پس از جلوگیری از خروج «آندره‌آ استراماچونی» از ایران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این کشور، سرمربی اسبق اینترمیلان و مرد شماره یک فعلی نیمکت باشگاه استقلال را به دلیل «رفتار غیر ورزشی و اظهارات کذب» با توبیخ کتبی جریمه کرد.

«اسماعیل خلیل زاده» رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفته است که اختلاف مابین طرفین حل شده و «استراماچونی» را مرد بزرگ توصیف کرده و معتقد است وی می تواند نتایج فوق‌العاده‌ای برای استقلال رقم بزند.

با این حال، شرایط برای سرمربی ایتالیایی همچنان پرتنش پیگیری می‌شود؛ کسی که نقش اول نشست خبری جنجالی ۲۳ آگوست بود؛ زمانی که به دلیل عدم همراهی مترجم خود در جریان دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز به شدت از کوره در رفت.

در آن موقعیت، استراماچونی احساسات خود را مبنی بر اینکه وی «قربانی یک دسیسه شده است»، پنهان نکرد؛ به فاصله کوتاهی پس از آن، سناریوی آزار دهنده ممانعت از خروج وی از ایران شکل گرفت.

استراماچونی به دلیل انقضای روادید گردشگری در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران متوقف شد؛ این در حالی بود که مرد ایتالیایی از اواسط ژوئن هدایت استقلال را عهده دار شده و متعاقب آن از روادید کار برخوردار است.

عدم رضایت از عملکرد باشگاه در بازار نقل و انتقالات، فکر استعفا را به سر استراماچونی انداخت اما در این صورت او باید غرامتی معادل ۳ میلیون به باشگاه پرداخت می‌کرد؛ با این حال، ایتالیایی تازه‌وارد روز ۲۹ آگوست پس از بازی تیمش مقابل فولاد ضمن خودداری از شرکت در نشست مطبوعاتی به باشگاه هشدار داد.

رییس باشگاه با انتقاد از برخی از رسانه‌ها بابت «جوسازی»، اعلام کرد که اطمینان دارد نتایج تیم طی هفته‌های آینده بهتر و بهتر خواهد شد.

استقلال ۱۵ سپتامبر به مصاف نفت مسجد سلیمان رفته و در ادامه ۲۲ سپتامبر شهرآورد داغ پایتخت در انتظار این تیم است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =