معاون رئیس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی وارد کرمانشاه شدند

کرمانشاه- ایرنا- لعیا جنیدی معاون امور حقوقی رئیس جمهوری و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی عصر چهارشنبه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ هوشنگ بازوند استاندار، معاونین استانداری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان از این ۲ مسئول کابینه دولت استقبال کردند.
معاون امور حقوقی رئیس جمهوری در گفت و گو با خبرنگاران صدا و سیما و ایرنا در فرودگاه هدف از سفر خود به استان را دیدار با مدیران استان کرمانشاه و همچنین برگزاری نشستی با اعضای هیات مدیره کانون های وکلای استان های همجوار و کرمانشاه اعلام کرد.
لعیا جنیدی همچنین دیدار با علمای اهل سنت استان کرمانشاه را از دیگر برنامه های خود در سفر به استان ذکر کرد و افزود: از مناطق زلزله زده و سیل زده نیز بازدیدی خواهم داشت و پیشرفت نهایی کار و مشکلات مردم را بررسی می کنیم.
همچنین وزیر جهاد کشاورزی نیز در ادامه این گفت و گو بازدید از طرح ها و پروژه های حوزه کشاورزی استان و حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی را از مهمترین اهداف سفر خود به استان  اعلام کرد. 
محمود حجتی دیدار با استاندار و مدیران استان را از دیگر برنامه های خود در این سفر اعلام کرد و افزود: در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی وضعیت پیشرفت پروژه های استان را بررسی می کنیم.
وی اظهار داشت: با همفکری مسئولان استان کرمانشاه مشکلات سر راه پروژه های استان را بررسی می کنیم.
وزیر جهاد کشاورزی معین استان کرمانشاه در ستاد اقتصاد مقاومتی است.
۳۰۳۳/۸۰۶۶