۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۱
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83465198
۰ نفر

برچسب‌ها

ادامه بارندگی های پراکنده در گیلان تا فردا

رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه ابرناکی آسمان و بارندگی های پراکنده در استان تا فردا (پنجشنبه) خبر داد.

مازیار غلامی عصر چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار طی ۳۶ ساعت آینده در منطقه است بنابراین شرایط برای ابرناکی، در بعضی نقاط بارندگی، وزش باد و احتمال رعد و برق مهیاست.

وی ادامه داد: از روز جمعه ضمن پایداری نسبی جو، شرایط برای کاهش ابر و افزایش نسبی دما فراهم می شود ولی از شنبه عصر و شب، با نفوذ مجدد سامانه خنک و بارشی، ابرناکی، روند کاهش نسبی دما، وزش باد و بارندگی (پاره ای نقاط شدید) و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

غلامی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، گاهی کاهش ابر، در دامنه های جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر ، وزش باد و احتمال بارش پراکنده عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، بتدریج کاهش ابر، در دامنه های جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، احتمال بارش پراکنده پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۸ درجه سلسیوس مربوط به منجیل و رودبار و کمینه دمای فردا در استان را با ۱۳ درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.

غلامی بیشینه دمای رشت طی امروز را ۲۷ درجه و کمینه دمای فردای مرکز استان را ۲۰ درجه عنوان کرد.

وی در توضیح وضعیت دریا طی امروز گفت: ارتفاع موج بین ۲ / ۰ تا ۶ / ۰ متر، دمای آب دریا ۲۷ درجه سلسیوس و شرایط برای شنا با احتیاط مناسب است.

۷۲۹۶/۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =