دانشجویان هنر سال تحصیلی جدید را در سوهانک آغاز می‌کنند

تهران- ایرنا- معاون آموزشی واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد اسلامی گفت: انتقال دانشکده هنر این واحد دانشگاهی از خیابان فلسطین به منطقه سوهانک انجام شده و دانشجویان و استادان از مهرماه در این مکان حاضر می‌شوند.

«محمد سپهری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش درباره انتقال دانشکده هنر دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز از خیابان فلسطین به سوهانک با اشاره به اینکه لزومی به نزدیکی دانشکده هنر به مراکز هنری نیست، اظهار کرد: قرار نیست که دانشجویان همسایه مراکز فرهنگی باشند، مهم دسترسی داشتن به این مراکز است که اگر دانشجویان بخواهند با خط متروی قائم می توانند  از سوهانک به صورت مستقیم خود را به ایستگاه متروی تئاتر شهر برسانند.

دانشگاه آزاد اسلامی از مهرماه سال ۹۷ دانشجویان چند رشته واحد تهران مرکزی را از ساختمان های پراکنده در مرکز شهر به مجتمع دانشگاهی ولایت در سوهانک منتقل کرد و انتقال دانشکده ها به این مکان همچنان ادامه دارد که با اعتراض گروهی از دانشجویان و اساتید مواجه شده است.

وی افزود: انتقال دانشکده هنر این واحد دانشگاهی از خیابان فلسطین به منطقه سوهانک از سیاست های کلان دانشگاه بوده اما این موضوع به ارتقای کیفیت آموزشی کمک می کند.

معاون آموزشی واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: این جابه جایی هیچ لطمه ای به کیفیت آموزشی دانشجویان وارد نمی کند،  در منطقه سوهانک تمام امکانات و تجهیزات لازم برای تحصیل دانشجویان رشته های مختلف هنر در نظر گرفته شده است.

به گفته سپهری، این جابه جایی در راستای ارتقا کیفیت آموزشی صورت گرفته شده اما ممکن است در این میان افرادی با توجه به شغل خود یا رفت و آمدهای بسیار در سایر مراکز هنری از جابجایی رضایت نداشته باشند.

وی درپایان درباره ادعای برخی از استادان مبنی بر حضور نیافتن در دانشکده سوهانک افزود: استاد به اندازه کافی برای این دانشکده وجود دارد، اعضای هیات علمی دانشگاه همگی برای تدریس به مکان سوهانک می آیند و ممکن است که برخی از استادان مدعو در این منطقه حاضر نشوند./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =