۶ بقعه متبرکه کهگیلویه و بویراحمد میزبان همایش شیرخوارگان حسینی است  

یاسوج- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶ بقعه متبرکه این استان جمعه ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۸ میزبان همایش شیرخوارگان حسینی به یاد حضرت علی اصغر (ع) فرزند شیرخوار امام حسین (ع) در واقعه کربلاست.

حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ۶ بقعه متبرکه شامل امامزاده سید محمد (ع) سی ‌سخت، امامزاده بی ‌بی خاتونین (س) مارگون بویراحمد، امامزاده آقامیر (ع) کهگیلویه، امامزاده محمد (ع) سرآبیز باشت، امامزاده سید صفدر (ع) طولیان کهگیلویه و امامزاده میرسالار (ع) دیشموک است.

وی افزود: همایش مذهبی و فرهنگی شیرخوارگان حسینی در برخی از این ۶ بقعه متبرکه کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر و در تعدادی از آنها نیز بعدازظهر جمعه برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همایش شیرخوارگان حسینی همه ساله در نخستین جمعه ماه محرم و همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می ‌شود.

حجت الاسلام جنتی پور عنوان کرد: همایش شیرخوارگان حسینی نیز از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح در حسینیه ثارالله شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع در خیابان ارتش آغاز می ‌شود.

وی ابراز داشت: دعوت می شود که مسئولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مادران همراه با نوزادان شیرخوار خود حضور گسترده ای در این همایش داشته باشند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =