معاون استاندار همدان: نتایج بازرسی ستاد صیانت نباید بایگانی شود

همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: نتایج به دست آمده از فعالیت بازرسان ستاد صیانت حقوق شهروندی نباید به بایگانی سپرده شود و باید از داده‌های آماری این بازرسی بهره‌برداری کرد.

مصطفی آزادبخت روز چهارشنبه در نشست اعضای ستاد صیانت حقوق شهروندی همدان همکاری ادارات با بازرسان ستاد صیانت حقوق شهروندی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: تلاش این مجموعه و همکاری مدیران دستگاه‌ها  و نهادها سبب به دست آمدن اطلاعاتی از وضعیت حقوق شهروندی در استان شد.

وی اضافه کرد: این اطلاعات نباید بایگانی شود بلکه از آنها باید برای تقویت فعالیت های موثر و مثبت صورت گرفته و رفع کاستی‌ها و ضعف‌ها استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان اظهار داشت: یکی از نکات ضعیف دستگاه ها، مکتوب نکردن فعالیت‌ها است در حالیکه باید نسبت به مستندسازی اقدام های صورت گرفته تلاش کرد.

آزادبخت بیان کرد: ستاد صیانت در فرایند کار باید اطلاع رسانی مکتوب و شفاهی به مسئولان از جمله استاندار، امام جمعه و نمایندگان همدان در مجلس خبرگان رهبری داشته باشند چرا که این مسئولان همواره دغدغه دین، فرهنگ و احیای امر به معروف و نهی از منکر دارند. 

وی اضافه کرد: بازرسی جایگاه ویژه ای در دین مبین اسلام و تشکیلات اداری دارد بنابراین در گام نخست باید یک بازرس خود ساخته باشد و اخلاص و نیت خدایی را فراموش نکند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان ادامه داد: بازرسان باید دارای شرح وطایف شفاف باشند و محورهای بازرسی برای آنها به صورت دقیق و شفاف، مشخص باشد.

آزادبخت با بیان اینکه تشویق در جمع و تذکر باید در خفا صورت گیرد خواستار تجلیل از دستگاه ها و مسئولان برتر در زمینه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب شد.

۷۵۲۶/۲۰۹۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =