صد دروازه به روی دامغانی‌ها گشوده شد

سمنان-ایرنا- همزمان با سفر ابراهیم صادقی فر، معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دامغان مجموعه استخر سرپوشیده موج صد دروازه کارگران این شهر افتتاح شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دامغان روز چهارشنبه در حاشیه این افتتاح در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: مجموعه استخر موج صد دروازه در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران دامغان در زمینی به زیربنای یک هزار و ۸۰۰ متر مربع ایجاد شده است. 

محمود پور معظمی اضافه کرد: امکانات این مجموعه شامل استخر بزرگسالان، سونای خشک و بخار، جکوزی، استخر کودکان، سالن بدنسازی و کافی شاپ است.

وی تصریح کرد: برای ساخت و تجهیز این مجموعه، تاکنون ۴۸ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.

پورمعظمی ادامه داد: در حال حاضر مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران دامغان با پنج هکتار زیر بنا، دارای سالن ورزشی سرپوشیده، زمین روباز و استخر سرپوشیده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دامغان خاطر نشان کرد: با توجه به آمار جمعیتی این شهرستان، وجود تنها یک استخر سرپوشیده پاسخگوی نیاز آن نیست که امیدواریم با افتتاح این استخر، کمبودها در این زمینه رفع شود. 

استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی کارگران دامغان طرحی است که روند احداث تا افتتاح آن ۹ سال طول کشیده است. 

استخر دامغان سومین استخر کارگران استان سمنان است.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، به منظور شرکت در چهاردهمین دوره تجلیل از تعاونی های برتر استان سمنان و افتتاح سه طرح مهم در شهرهای دامغان و مهدیشهر، در سفر یک روزه خود به استان سمنان عزیمت کرده است.

۹۸۵۶/۷۴۰۸

اخبار مرتبط