۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 1240
کد خبر: 83464864
۰ نفر

برچسب‌ها

مرکز ارائه خدمات آرایشی و زیبایی در آبادان پلمب شد

آبادان - ایرنا - معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: یک مرکز ارائه خدمات آرایشی و زیبایی به دلیل دخالت در امور پزشکی در این شهرستان پلمب شد.

به گزارش ایرنا حجت‌اله جانبی روز چهارشنبه اظهار داشت: این مرکز بدون داشتن صلاحیت‌های پزشکی و مجوزهای قانونی خدماتی چون زیبایی پوست و مو انجام می‌داد که پس از شناسایی توسط کارشناسان واحد نظارت معاونت درمان با همراهی کارشناس امورحقوقی و کارشناس معاونت بهداشت پلمب شد.
وی گفت: در پی بازدید میدانی کارشناسان نظارت بر درمان و احراز تخلف مرکز زیبایی همچنین انجام  فعالیت‌های غیرمجاز پس از طی مراحل  قانونی از ادامه فعالیت این مرکز ممانعت به عمل آمد.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: انجام عمل‌های زیبایی که در حوزه تخصصی پزشکی قرار دارند توسط افراد فاقد صلاحیت، سلامت شهروندان را به خطر انداخته و ضایعات جبران ناپذیری برای افراد مراجعه کننده به این مراکز غیر مجاز به دنبال دارد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، درمانی موضوع را به سامانه ۱۹۰ اطلاع و یا به صورت حضوری موضوع را به کارشناسان نظارت بر درمان دانشکده  علوم پزشکی آبادان گزارش دهند.

۳۰۱۵/۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =