بسیجیان برتر کنکور سراسری شهرستان ری تجلیل شدند

شهرری- ایرنا- دانش‌آموزان بسیجی برتر شهرستان ری که در کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ حائز رتبه‌های برتر شده‌اند، در مراسمی با حضور مسئولان سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران و ناحیه حضرت روح‌الله تجلیل شدند.

 به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) باقرشهر در این آیین که در بخشداری کهریزک برگزار شد، اظهارداشت: آموزش و پرورش ری با همکاری سپاه برنامه‌های دانش‌آموزی زیادی را در راستای موفقیت دانش آموزان اجرا کرده و در تربیت جوانان انقلابی و پیشرو در برنامه‌های علمی گام‌های موثری برداشته است.

سرهنگ اصغر آرزومندی افزود: ظرفیت، پتانسیل و وجود نخبگان در عرصه‌های مختلف موجب توسعه شهرهای حاشیه‌ای جنوب پایتخت شده و توانسته‌اند گام‌های خوبی در این منطقه صنعتی بردارند.

وی با بیان اینکه پرورش نسل جوان با سلاح تقوا باید انجام شود، گفت: با توجه به تاکیدات رهبری مبنی بر حضور دانش آموزان و مشارکت آنها در مساجد و ارتباط خانواده با مسجد، این مهم در بین جوانان  ابن شهرستان با همکاری سپاه پاسداران در حال انجام است.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) با اشاره به وجود استعدادهای علمی و هنری فراوان در شهرستان ری اظهارداشت: خوشبختانه با وجود استعدادهای بسیار زیاد علمی، دانش آموزان ری با وجود امکانات حداقلی موفق به کسب پیشرفت‌های علمی و آموزشی فراوانی در مقاطع علمی شده‌اند.

وی اضافه کرد: حضور نفرات برتر استعدادهای علمی و درسی این شهرستان در دانشگاه‌های برتر، فرصت مناسبی برای معرفی آداب و رسوم مردمان جنوب پایتخت است.

به گزارش ایرنا، پس از اعلام نتایج آزمون سراسری کنکور سال ۹۸ و مشخص شدن نتایج اولیه آن، ۱۳ دانش‌آموز بسیجی ری که رتبه زیر یکهزار را کسب کردند،در پایان این آیین از آنها تجلیل شد.

۶۰۰۳/۱۹۷۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =