۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۰:۴۰
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 83464255
۲ نفر

برچسب‌ها

«قم سرآمد شهادت و سرافرازی» شعار کنگره ملی شهدای قم شد

قم-ایرنا- مدیر اجرایی ستاد کنگره ملی شهدای قم گفت: «قم، سرآمد شهادت و سرافزاری» شعار این کنکره که قرار است در آبان ماه سال ۹۹ برگزار شود ، انتخاب شد.

احمد حاجی زاده شامگاه  سه شنبه در اولین جلسه ستاد کنگره ملی شهدای قم در سالن جلسات استانداری افزود: برای برگزاری باشکوه کنگره ملی شهدای قم، تمام نهادها و مجموعه هایی که در حوزه سیره شهدا فعالیت می کنند انسجام و ساماندهی شده اند.
وی اضافه کرد: دراین رابطه  ۱۷ کمیته تشکیل شده که از جمله آنها کمیته تشکل های مردمی، فضای مجازی و شهدای جبهه مقاومت اسلامی است.
مدیراجرایی ستاد کنگره ملی شهدای قم گفت: برای برگزاری کنگره ملی شهدای قم ۷۶ برنامه متنوع تدوین شده است.
وی اضافه کرد: ورود در مباحث اجتماعی و ملموس شدن برگزاری کنگره ملی شهدای قم از رویکردهای مهم کنگره شهدای قم در آبان ماه سال آینده می‌باشد.
حاجی زاده گفت:‌ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ روحیه جهادی از رویکردها و اهداف بلند از برگزاری کنگره ملی شهدای قم خواهد بود.
وی اظهار کرد: تمام راهبردها و ساختارهای برگزاری کنگره ملی شهدای قم از سخنان و منویات مقام معظم رهبری در طی برگزاری کنگره های شهدا در استان های دیگر استخراج و احصا شده است.
مدیراجرایی ستاد کنگره ملی شهدای قم گفت:‌ اگر دستگاه های استان تعامل لازم را به خرج داده و امکانات لازم را در اختیار ستاد کنگره ملی شهدای قم قرار دهند مشکلی در مسیر برگزاری این کنگره به وجود نخواهد آمد.
حاجی زاده افزود: در طول سال ده ها آیین و مراسم در قالب یادواره شهدا توسط تشکل های مردمی برگزار می شود که باید نسبت به ساماندهی این یادواره ها، غنی سازی یادواره ها و تولید محتوای آنها کمک شود.
وی تاکید کرد: شهدای جبهه مقاومت اسلامی امروز لبیک گوی شعار نجاتبخش «هل من ناصر ینصرونی» سید و سالار شهیدان هستند.
وی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری حفظ نام و یاد و شهدای گرانقدر دفاع مقدس کم تر از شهادت نیست.
وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و سیره شهدا وظیفه مهم و حساسی بوده که بر دوش تمام شهدا نهاده شده است.
استان قم بیش از ۶ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

۷۴۰۳/ ۶۱۳۳/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =