۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۲
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 83464230
۰ نفر

برچسب‌ها

رونمایی از لوگوی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر

تهران- ایرنا – لوگوی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر سه شنبه شب طی مراسمی در دوحه قطر رونمایی شد.

به گزارش الجزیره، رونمایی از لوگوی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر طی مراسمی در ساعت ۲۰ و ۲۲ دقیقه به وقت محلی در دوحه و با حضور مقام هایی از فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و مقام های قطری انجام شد.

لوگوی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر به صورت همزمان در ۲۴ کشور جهان از جمله در تعدادی از آثار مشهور قطر، کشورهای عربی و نیز در تلویزیون های بزرگ شهری در پایتخت تعدادی از کشورهای جهان به نمایش در آمد.

بنابراین گزارش، لوگوی جام جهانی ۲۰۲۲ بر روی برج های کویت، تالار اوپرا مسقط، صخره روشه بیروت، هتل رویال أمان پایتخت اردن، تالار اوپرا الجزایر، برج و میدان آزادی بغداد به نمایش در آمد.

همچنین این لوگو در تلویزیون های بزرگ شهری در شهرهای نیویورک آمریکا، بوینس آیرس آرژانتین، سائو پائولو برزیل، سانتیاگو شیلی، مکزیک سیتی پایتخت مکزیک  و پایتخت تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله پاریس، لندن و برلین، شرق آسیا و آفریقا نیز به نمایش در آمد.

نقش این لوگوبه رنگ سفید و قرمز است و شکل آن به صورت مواج نشان داده شده است که به ریگ های روان در کویر بر می گردد و همچنین نشانگر عدد هشت است که به تعداد ورزشگاه های میزبان این رقابت ها اشاره دارد.

بیست و دومین دوره جام جهانی برای نخستین بار در یکی از کشورهای خاورمیانه و در زمستان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =