۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۹
کد خبرنگار: 2137
کد خبر: 83464224
۰ نفر

برچسب‌ها

روایت اینستاگرامی واعظی از حضور در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان

تهران- ایرنا - رییس دفتر رییس جمهوری در صفحه اینستاگرام خود درباره حضور در نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها نوشت.

در صفحه اینستاگرامی محمود واعظی آمده است: عصر امروز سه شنبه از نمایشگاه شرکت‌ های دانش بنیان و استارت‌ آپ‌های صنعت غذایی بازدید کردم.در بازدید از این نمایشگاه ، شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی که در حاشیه گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش ‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شده است، با توضیح مسئولان و مدیران این صندوق در جریان روند حمایت‌ها از شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی کشور قرار گرفتم. در فضایی صمیمی با مدیران و صاحبان شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های دانش بنیان صنعت غذایی گفت و گو کردم و در جریان مسائل، مشکلات و راهکارهای آنان قرار گرفتم. پس از آن از کارگاه های آموزشی اولین مدرسه تابستانی فناوری اطلاعات که در راستای آموزش نوجوانان و جوانان در زمینه برنامه‌نویسی پروژه محور با رویکرد ورود به بازار کار در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شده است، بازدید و با توضیح مربیان و مسئولان با چگونگی کار این کلاس‌ها و نحوه آموزش‌ها در آن قرار گرفتم. 
در این نمایشگاه، ۵ تفاهم نامه و قرارداد همکاری به ارزش ۱۳۵ میلیارد ریال، میان شرکت‌های دانش بنیان و بنگاه های تولیدی مواد غذایی به امضا رسید.
در گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش ‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت غذایی که در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد ۱۴۰ قرارداد و تفاهم‌نامه به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیارد تومان میان شرکت‌های بزرگ صنعت غذایی و شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه منعقد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =