۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۳۱
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83464217
۰ نفر

برچسب‌ها

راه‌اندازی صندوق پژوهش و فناوری در البرز

کرج - ایرنا - البرز به عنوان قطب علم و فناوری در کشور مطرح بوده که همین امر نشان از ظرفیت های بالای این استان در زمینه صنایع دانش بنیان و فناوری های نو دارد.

به گزارش ایرنا، عطالله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز عصر سه شنبه در نشستی با روسای دانشگاه ها و مراکز علمی این استان با بیان اینکه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور بر راه اندازی هر چه سریع تر این صندوق تاکید دارند،عنوان کرد: شهبازی استاندار البرز نیز از ابتدای سال جاری بر ایجاد صندوق پژوهش و فناوری با هدف ارائه هر چه بیشتر خدمات به فناوران، محققان و پژوهشگران استان تاکید داشته اند.

با ابلاغ شهبازی به پارک علم و فناوری برای پبگیری راه اندازی این صندوق داده شده است، مقدمات آن که از جمله اعضای دولتی  و خصوصی است در حال انجام که به همین منظور امروز نشستی با بخش دولتی و آن دسته از سازمان هایی که می توانند به عنوان سهامدار در صندوق پژوهش و فناوری حضور داشته باشند برگزار شد.

ربانی اظهار داشت: مقدمات بعدی راه اندازی این صندوق سهامداران بخش خصوصی آن است که به همین منظور نیز در جلسات بعدی نشست هایی با این شرکت ها انجام می شود.

هدف این است که راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری با سرعت بیشتری در استان اجرایی که با انجام مقدمات به نظر می رسد طی چند ماه آینده این مهم محقق و بتوانیم خدماتی را به شرکت های فناورانه و دانش بنیان ارائه دهیم.

۷۴۱۴/ ۶۱۵۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =