۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۷
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83464183
۰ نفر

برچسب‌ها

قوای سه گانه حامی و پشتیبان نیروی انتظامی باشند

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت: حمایت از نیروی انتظامی از لحاظ عقلی لازم و از لحاظ شرعی واجب است و در این ارتباط قوای سه گانه باید حامی این نیرو و سایر نیروهای امنیتی باشند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری سه شنبه در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی افزود:پلیس از ارکان مهم تمدن آفرینی در ساختار نظام اسلامی ایران است و این نشان از جایگاه سترک این نیرو است.

وی بیان کرد: امنیت یکی از ارکان پیشرفت و توسعه برای رسیدن به تمدن اسلامی است که این مهم تنها با تلاش نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی حاصل می‌شود.

صفایی بوشهری ادامه داد: چنانچه امنیت در کشوری نباشد تمام عرصه‌های آن کشور دچار خدشه می‌شود به‌گونه‌ای که بسیاری از کشورهای منطقه به سبب نداشتن امنیت برای سال های سال دچار بحران و عدم توسعه یافتگی هستند.

وی یادآور شد: اکنون امنیت پایداری در ایران حاکم است که این مهم با تلاش نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی محقق شده است.

صفایی بوشهری افزود: در سطح جهان هیچ نیروی انتظامی مردمی همانند نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با این حجم از مشروعیت و محبوبیت وجود ندارد.

امام جمعه بوشهرگفت: استان بوشهر با ۹۳۷ کیلومتر مرز دریایی، ۷۰۷ کیلومتر کرانه و چهار هزار کیلومتر پسکرانه از استان‌های مهم و ویژه است که در سایه تلاش نیروی انتظامی امنیتی مثال زدنی دارد.

صفایی بوشهری افزود: باتلاش نیروی انتظامی آمار جرایم و پرونده جرائم خشن در استان بوشهر  روز به روز روند کاهشی  و درجه امنیت آن ارتقاء یافته که این نشان از تلاش های خالصانه نیروی انتظامی و دریابانی است.

وی بیان کرد: با وجود اینکه دشمنان و جبهه استکبار برای نارضایتی مردم تلاش می‌کنند ولی برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر و کشور نتیجه تلاش های ستودنی نیروهای خدوم انتظامی است.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =