لیگ قهرمانان آسیا تاریخ شهرآورد برگشت را مشخص می‌کند

تهران - ایرنا - مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد با توجه به اینکه شهرآورد رفت در روز غیر تعطیل برگزار می‌شود، این اتفاق باید در دیدار برگشت نیز تکرار شود. اما بنا به گفته مسوولان سازمان لیگ برگزاری شهرآورد برگشت به دیدارهای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بستگی خواهد داشت.

بنا به اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ  شهرآورد تهران سی‌ویکم شهریور ماه برگزار خواهد شد. این مسابقه در یک روز غیر تعطیل «یکشنبه» ساعت 18:45 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

باشگاه استقلال میزبان بازی رفت است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد 90 درصد ورزشگاه آزادی سی‌ویکم شهریور در اختیار این تیم خواهد بود.

باشگاه استقلال اعلام کرده مایل است این مسابقه در روز تعطیل برگزار شود.

مدیران استقلال در تلاش هستند زمان برگزاری این مسابقه را تغییر دهند اما تاکنون درخواست مکتوب به فدراسیون فوتبال و یا سازمان لیگ ارائه نکرده‌اند.

«امیرحسین فتحی» در مصاحبه‌ای اعلام کرد: باشگاه استقلال علاقه زیادی دارد تا شهرآورد در یک روز تعطیل برگزار شود چرا که میزبان هستیم و می‌خواهیم از امتیاز میزبانی خود نهایت استفاده را ببریم.

وی افزود: تلاش خود را برای تحقق این امر به کار خواهیم بست اما اگر زمان برگزاری شهرآورد تغییر پیدا نکند و در روز یکشنبه 31 شهریور برگزار شود مسابقه برگشت نیز که پرسپولیس میزبان است باید در یک روز غیر تعطیل برگزار شود.

گفته می‌شود باشگاه استقلال ظرف چند روز آینده به صورت مکتوب درخواست خود را برای تغییر برگزاری شهرآورد سی‌ویکم شهریور به اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ ارسال خواهد کرد.

پیگیری‌های خبرنگار ورزشی ایرنا حکایت از این دارد قرار است به زودی نشستی با حضور کلیه عوامل برگزاری شهرآورد برگزار و در خصوص تغییر تاریخ شهرآورد تصمیم‌گیری شود.

یکی از مسولان برگزاری سازمان لیگ در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: این که شهرآورد برگشت در چه تاریخی برگزار شود به عوامل مختلف بستگی دارد.

وی افزود: باید زمان برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود و بعد از آن درباره تاریخ این مسابقه تصمیم‌گیری کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =