آغاز پویش تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی

تهران- ایرنا- مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در آستانه شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس از آغاز پویش تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش بهزیستی با شعار «مهر پایان ندارد» برای دومین سال متوالی خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه  سازمان بهزیستی کشور، محمدعلی رستمیان مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به آغاز پویش «تهیه لوازم‌التحریر برای کودکان نیازمند تحت پوشش» افزود: این کمپین برای دومین‌ سال متوالی از سه‌شنبه ۱۲ شهریور تا ۱۰ مهرماه سال جاری برقرار است.
مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سال گذشته بالغ بر ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تهیه نوشت‌افزار کودکان نیازمند تحت پوشش کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده است، ادامه داد: امسال با همکاری شرکت آسان پرداخت این مهم صورت می‌پذیرد و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم بتوانیم این اقلام را قبل از شروع سال تحصیلی به دست کودکان و نوجوانان نیازمند برسانیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۰ هزار دانش‌ آموز تحت پوشش بهزیستی هستند، تصریح کرد: این اقلام به تعدادی از نیازمندان پشت‌نوبتی در دهک‌های پایین درآمدی نیز تعلق خواهد گرفت؛ این اقلام در قالب ۴ بسته‌ مختلف در ۲ رده سنی دختران و پسران شامل کوله‌پشتی، دفتر مشق و نقاشی، خودکار، مداد، پرگار و دیگر اقلام بسته‌بندی می‌شود.                                                       

رستمیان در پایان یادآور شد: هموطنان ضمن استفاده از سامانه مشارکت‌های مردمی می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #۳۰۰۷۳۳ از طریق تلفن همراه و همچنین از طریق اپلیکیشن‌ آپ با انتخاب گزینه «مشق مهر» کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم اهدا کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =