نمایندگان از پاسخ‌ حجتی در جلسه کمیسیون کشاورزی قانع شدند

تهران- ایرنا - سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از حضور وزیر جهاد کشاورزی برای پاسخ به سوالات نمایندگان در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت: از مجموع ۸ نماینده سوال‌کننده، ۶ نفر از پاسخ‌های حجتی قانع شدند.

علی ابراهیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در تشریح دستورکار جلسه امروز سه‌شنبه کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با حضور «محمود حجتی» اظهار داشت: موضوع امروز جلسه کمیسیون درخصوص پاسخ وزیر جهاد کشاورزی به سوالات ۱۶ نفر از نمایندگان مجلس بود، که در نهایت ۸ نفر از نمایندگان سوال‌کننده، در جلسه کمیسیون حاضر شدند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: سوالات این نمایندگان عمدتا مرتبط با حوزه کشاورزی، آبخیزداری، مسائل مرتبط با کانال‌ها، چاه‌های کشاورزی و محصولات از همچنین برخی از واگذاری‌ها بود، که در مجموع توضیحات آقای حجتی در این خصوص، ۶ نفر از نمایندگان سوال‌کننده را قانع کرد.

ابراهیمی با بیان اینکه ۲ نفر از نمایندگان نیز از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند، بیان کرد: سوال یکی از نماینده‌ها منطقه‌ای و سوال دیگر نماینده در سطح ملی بود که با حوزه وزارت نیرو هم تداخل داشت و در نهایت این ۲ نماینده از پاسخ‌های وزیر قانع نشده و درخواست بررسی‌های بیشتری را مطرح کردند و مقرر شد پس از بررسی‌های لازم، نظر نهایی خود را اعلام کنند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همچنین مقرر شد در ۲ هفته‌ای که نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود حضور دارند، با هماهنگی کمیسیون، نماینده‌ای از این وزارتخانه در منطقه حضور یافته و موضوع را از نزدیک بررسی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =