۱۴ هزار میلیارد ریال وام کم‌بهره برای حمایت از اشتغال پرداخت می‌شود

قزوین - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: ۱۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره تا پایان سال ۹۸ به هدف حمایت از اشتغال و رونق تولید با پیگیری این بنیاد به فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی و کارآفرینان در شعبه‌های بانک سینا پرداخت می‌شود.

سید پرویز فتاح روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید در جمع خبرنگاران استان قزوین اظهار داشت: طرح‌های تولیدی و اقتصادی کشور باید زیربنایی باشد.

وی یکی از مشکلات اصلی اقتصادی کشور را واردات عنوان کرد و افزود: در حوزه بنزین، گاز، برق، نان، آرد و آب که خودکفا هستیم اما هر کجا که به واردات نیازمند بودیم دچار مشکل شدیم.

فتاح بر لزوم تحول در دامپروری و کشاورزی تاکید کرد و با اشاره به گام بنیاد مستضعفان در این حوزه، گفت: امروز بنیاد تمام تلاش خودش را به کار گرفته تا اقدام‌های زیربنایی را در جامعه پیگیری کند و خوشبختانه در همین حوزه پرورش بز مورسیا و پیوند باغ‌های مادری با هدف بهره وری در بخش‌های کشاورزی بسیار پیشرفت خوبی داشته است.

این مسئول با بیان اینکه درآمد بنیاد مستضعفان باید به سمت نیازمندان سرازیر شود، اظهار داشت: بنیاد مستضعفان وظیفه دارد الگویی را که به توانمندی و خودکفایی نظام و انقلاب منجر می‌شود را حمایت کرده و سپس آن را مردمی سازد.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور تحول در مقابله با یخ‌زدگی درختان را دستاورد دیگری از سوی بنیاد عنوان کرد و یادآور شد: اکنون تیم فنی بنیاد مستضعفان به دنبال اجرای طرحی است که بتواند از خسارت سرمازدگی به درختان کشور جلوگیری کند.

۹۹۲۵*۳۰۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =