۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۹
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83464072
۰ نفر

برچسب‌ها

برپایی اردوی تیم ملی ووشوی بانوان در کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات ووشو استان کرمانشاه، از برپایی اردوی آمادگی تیم ملی ووشوی بانوان ایران در کرمانشاه برای آمادگی هرچه بهتر برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان خبر داد.

رضا مهدی پور عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اردوی تیم ملی ووشوی بانوان ایران از روز شنبه ۹ شهریور آغاز شده و طی ۲ مرحله به مدت حدود یک ماه در کرمانشاه ادامه پیدا می کند.

وی ادامه داد: مرحله اول اردو ۲ هفته به طول می انجامد و پس از سه روز استراحت دوباره نفرات حاضر در اردو، تمرینات خود را که تا اوایل مهرماه می شود از سر خواهند گرفت.

مهدی پور تصریح کرد: در این اردو هشت ملی پوش از استان های کرمانشاه، اصفهان، تهران و قزوین حضور دارند.

رئیس هیات ووشوی استان کرمانشاه ادامه داد: مریم هاشمی، الهه و شهربانو منصوریان از جمله نفرات حاضر در این اردو هستند که هرسه نفرشان هم قرار است به مسابقات جهانی چین که نیمه دوم مهرماه برگزار می شود، اعزام شوند.

وی یادآوری کرد: راضیه طهماسبی سرمربی تیم ملی ووشوی بانوان است و سرپرستی این اردو نیز برعهده خانم امامی قرار دارد.

مهدی پور تصریح کرد: ملی پوشان ووشوی ایران تمرینات آماده سازی خود را در سالن «مریم هاشمی» واقع در شهرک فرهنگیان فاز ۲ دنبال می کنند.

رئیس هیات ووشوی استان کرمانشاه همچنین از فراهم شدن امکانات لازم برای برپایی هرچه بهتر اردوی ملی پوشان ووشوی بانوان ایران خبر داد و گفت: خوشبختانه هم اعضای کادر فنی و هم ملی پوشان حاضر در اردو از امکانات موجود راضی هستند.

وی در پایان گفت: قرار است طی روزهای آتی مهدی علی نژاد رئیس و زهرا ناطقی نایب رئیس فدراسیون ووشو نیز به کرمانشاه سفر و بازدیدی از اردوی مکلی پوشان ووشوی ایران داشته باشند.

۷۴۵۸/۸۰۶۶