۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۶
کد خبرنگار: 1447
کد خبر: 83464047
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیران گره‎گشای کار مردم باشند

خرم آباد -ایرنا- رئیس کل دادگستری استان لرستان گفت:دورزدن قانون به نفع مردم اشکال ندارد زیرا مدیر بایستی گره‎گشای کار مردم باشد.

به گزارش ایرنا، جعفر بدری در مراسم افتتاح ساختمان پزشکی قانونی شهرستان دلفان  افزود:قانون گاهی دست مسئولان را می بندد اما مدیران بایستی قانون را مدیریت کنند و باید به مدیر اجازه داد برای گره گشایی کار مردم مانور دهد.

وی افزود: جایی که یک مدیر و یا مسئول و یا شهردار در کار مردم گره گشایی کرده نباید تعقیب شود.

بدری تاکید کرد:دستگاه قضایی با مدیرانی که قانون را برای منافع و سوء استفاده شخصی دور می زنند  برخورد می کند.

وی در ادامه با توجه به دستگیری تعدادی از مدیران متخلف دستگاهای اجرایی استان بیان داشت:  متاسفانه  برخی از مدیران ما به جای بازنگری در روند اداری  و ایجاد تحول  برای بهبود خدمات و برنامه ریزی برای اینکه چه کار کنیم که کار بهتر انجام  پذیرد ، دچار  روزمرگی  ومشغول خودنمایی و تبلیغات در رسانه ها و ارائه آمارهای بیهوده شده اند.

 رییس کل دادگستری استان لرستان افزود : مردم  انقلاب کردند و سختی ها ،مشکلات و فشار اقتصادی،  انواع و اقسام  دشمنی ها و خیانتها ،  چه از طرف دشمنان  خارج و چه از طرف خائنین داخلی را تحمل می کنند و استوار پای نظام و آرمانهای آن ایستاده اند.
وی ادامه داد : با این حال مردم از ما مسئولان انتظار خدمت دارند و این حق طبیعی و قانونی آنان است لذا انتظار داریم دستگاه های دولتی مردم را اتکریم کنند و کار آنان را  در اسرع وقت انجام دهند. 

به گزارش ایرنا ، ساختمان پزشگی قانونی دلفان در زمینی به مساحت به مساحت ۷۰۰ مترمربع  و  ۱۸۰ متر زیر بنا و در یک طبقه در وروردی شهر نورآباد احداث شده است.

برای ساخت این طرح سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
پزشکی قانونی دلفان در یک  اتاق در داخل دادگستری دلفان فعالیت داشت که با بهره برداری از ساختمان مستقل زمینه ارائه  ارائه خدمات پزشکی قانونی فراهم گردید .،
در آئین بهره برداری از ساختمان پزشکی قانونی دلفان رئیس کل  دادگستری لرستان دادستان استان ،رییس پزشکی قانونی لرستان ،فرماندار دلفان و مسئولان محلی حضور داشتند .
۷۲۷۰/۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =