تور آموزشی کارکنان شهرداریهای خراسان رضوی در تبریز برگزار شد

مشهد- ایرنا- نخستین تور آموزشی ویژه کارکنان شهرداریهای خراسان رضوی با سفر گروهی از کارشناسان حوزه خدمات شهری این استان به شهرهای تبریز و سهند برگزار شد.

مدیر دفتر آموزش کوتاه مدت موسسه تحقیقات و آموزش سازمان همیاری خراسان رضوی روز چهارشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این سفر سه روزه آموزشی با هماهنگی اداره کل دفتر شهری و شوراهای استانداری و برنامه ریزی دفتر آموزش کوتاه مدت موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای خراسان رضوی تا دیروز ادامه داشت.  
اکرم قربانی افزود: هدف این سفر آموزشی بازدید از پروژه های موفق شهری در تبریز و استفاده از دانش و تجارب شهرهای باسابقه در حوزه توسعه شهری است.  
وی ادامه داد: سفر آموزشی یکی از شیوه های خلاقانه آموزش است که فراگیران به صورت عملی و با قرار گرفتن در محیط پروژه با پرورش روحیه خلاقانه آنها به صورت مطلوبتر با موضوعات آشنا می شوند.

او به حضور۲۰ نفر از معاونان و کارشناسان حوزه خدمات شهری و آتش نشانی شهرداریهای خراسان رضوی در این تور آموزشی اشاره و بیان کرد: نشستهای مشترک با شهرداران و مدیران شهری و همچنین بازدید از سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز و تعدادی از پروژه های عمرانی شهرهای سهند، جلفا و دهیاری کندوان از دیگر برنامه های آموزشی این سفر تخصصی بود.
استان شش و نیم میلیون نفری خراسان رضوی ۷۷ شهرداری و دو هزار و ۴۳۴ دهیاری دارد.
۷۵۰۵/۱۸۵۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =