۲۵ کیلومتر از بزرگراه مشگین‌شهر آماده بهره‌برداری شد

اردبیل _ ایرنا_ استاندار اردبیل گفت: از ۵۸ کیلومتر مسیر سه راهی صحرا تا مشگین‌شهر، عملیات اجرایی ۲۵ کیلومتر به اتمام رسیده و مهرماه سال‌جاری بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش ایرنا ، اکبربهنامجو روز سه‌شنبه در بازدید از پروژه راه چهار بانده اردبیل- مشگین‌شهر اظهار کرد: زیرسازی هشت کیلومتر بزرگراه نیز انجام شده و مراحل روسازی و اتمام پروژه در صورت مساعد بودن شرایط جوی تاپایان سال به بهره‌برداری می رسد.

وی با بیان اینکه مشگین‌شهر به قطب گردشگری تبدیل شده ، افزود: این شهرستان باید دارای بزرگراه و چهار بانده باشد تا مسافران به راحتی بتوانند از موهبت الهی این منطقه بهره‌مند شوند.

استاندار اردبیل توسعه و پیشرفت هر منطقه را در گروه توسعه راه مواصلاتی و اصلی دانست و گفت: برای اینکه بتوانیم از ظرفیت‌های موجود در منطقه استفاده بهینه داشته باشیم باید از نعمت بزرگراه و آزادراه و راه‌های چهار بانده برخوردار باشیم.

بهنامجو  گفت: با راه‌اندازی کارخانه حدید مبتکران (کامیون سازی مشگین‌شهر) حدود پنج هزار نفر در این کارخانه شاغل می‌شوند و برای تردد به این کارخانه نیازمند یک راه مناسب هستیم.

وی با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته تنها ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه در استان احداث شده است، افزود: با پیگیری‌های انجام شده و افزایش اعتبار عمرانی برای استان ۳۵۰ کیلومتر بزرگراه در سه سال آینده احداث می‌شود و با توجه به شرایط اقتصادی موجود اعتبار عمرانی استان افزایش یافته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =