۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۸
کد خبرنگار: 2309
کد خبر: 83463990
۰ نفر

برچسب‌ها

 رییس قوه قضاییه به استان زنجان سفر می‌کند

تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: رئیس قوه قضاییه در رأس یک هیات عالی قضایی روز پنجشنبه به استان زنجان سفر می‌کند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی قوه قضاییه، محمدرضا شهریاری اظهارکرد: رییس قوه قضاییه در ادامه سلسله سفرهای استانی خود روز پنجشنبه چهاردهم شهریور ماه به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی جهت بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان زنجان و دیدار با قضات وکارکنان دستگاه قضایی این استان به زنجان سفر می کند.
مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: تیم های کارشناسی و ارزیابی از چند روز پیش برای بررسی آخرین مسائل و تهیه گزارش های کارشناسی در استان حضور یافته اند و معاونان قوه قضاییه نیز با عزیمت به شهرستانهای استان ضمن بررسی آخرین وضعیت قضایی شهرستانها، گزارش آن را به رئیس قوه قضاییه تقدیم می کنند.
شهریاری دیدار با برگزیدگان استان را از دیگر برنامه های این سفر عنوان کرد و افزود: حضور در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال و شورای اداری استان نیز در دستور کار قرار دارد و در پایان این سفر، رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای قضایی استان زنجان شرکت کرده و مسائل قضایی استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =