۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۵
کد خبرنگار: 2200
کد خبر: 83463984
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۵ کلاس درس در دزفول آماده بهره برداری است

دزفول-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: ۴۵ کلاس درس با اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال در دزفول آماده بهره برداری است.

به گزارش ایرنا عبدالمحمد جرجانی روز سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش دزفول در سالن جلسات فرمانداری ویژه این شهرستان افزود: مدرسه ۱۲ کلاسه زنده یاد پگاه پریدار با یکهزار و ۱۰۰ متر مربع زیربنا و اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد ریال در منطقه ۸۶ هکتارآماده افتتاح است که ۱۰ میلیارد ریال آن توسط خیرین تامین شده است.
وی ادامه داد : دبیرستان ۱۳ کلاسه دکتر طاووسی یا طالقانی سابق نیز با ۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در دزفول آماده بهره برداری است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دزفول گفت: مجتمع آموزشی ۱۴ کلاسه امیرالمومنین در سه هزار متر مربع و ۳۵ میلیارد ریال اعتبار، توسعه مدرسه چهارکلاسه شهید مدنی در روستای امیرالمومنین با ۲۵۰ مترمربع زیربنا و چهار میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح های آموزشی آماده بهره برداری در دزفول است.
جرجانی افزود: احداث مدرسه سه کلاسه حاج محمدعلی حیدری در روستای قلعه نو شمس آباد با ۲۲۰ متر مربع زیربنا و اعتبار ۶ میلیارد ریال، احداث کتابخانه در دبیرستان کوثر با سه میلیارد ریال اعتبار از دیگر  طرح های آماده افتتاح آموزش و پرورش دزفول است.
وی اظهار داشت: ۴۵ کلاس درس با هفت هزار و ۲۷۰ متر مربع زیربنا و اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال در دزفول آماده افتتاح است که در سالهای اخیر  این میزان سرمایه گذاری و توسعه فضای آموزشی بی سابقه بوده است.
مدیرآموزش و پرورش دزفول تاکید آموزش و پرورش را بر توسعه فضای آموزشی در مناطق کم برخوردار دانسست و  افزود: چند طرح آموزشی دیگر نیز در حال ساخت است که با تکمیل آنها میزان اعتبارات برای ساخت فضای آموزشی در دزفول به ۲۰۰ میلیارد ریال خواهد رسید.


دانشگاه فرهنگیان دزفول در تراز این شهرستان نیست
امام جمعه دزفول نیز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش به  انتقاد از مشکلات دانشگاه فرهنگیان گفت: این دانشگاه در تراز دزفول نیست و باید مشکلات آن رفع شود.
حجت الاسلام سید محمد علی قاضی دزفولی افزود: دانشگاه برای شهرستان دزفول اعتبار است و باید برای رفع مشکلات آن جدی تر ورود شود.
وی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات فضای ساختمان و دیگر بخش های دانشگاه فرهنگیان گفت: همه باید با همکاری مشکلات این دانشگاه را رفع کنیم.
۷۴۶۷/۳٠۲۲
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =