علت مرگ یک فرد در اداره آگاهی خرم‌بید در حال بررسی است

شیراز - ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در مورد ادعای فوت یک فرد در اداره آگاهی شهرستان خرم بید با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در این زمینه از صدور دستور لازم به پزشکی قانونی برای بررسی علت مرگ خبر داد.

حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس روز سه‌شنبه اعلام کرد: این موضوع در حال رسیدگی است و از ناحیه بازپرس به پزشکی قانونی دستور لازم صادر شده تا علت فوت مشخص شود.

این مقام قضایی تاکید کرد: به طور قطع شکایت اولیای دم در این زمینه رسیدگی خواهد شد و طبق قانون نسبت به پرونده تصمیم مقتضی صورت خواهد گرفت.

واکنش پلیس به موضوع مرگ جوان خرم‌بید

پلیس فارس نیز امروز سه شنبه ۱۲ شهریورماه ۹۸ با صدور اطلاعیه ای به این موضوع واکنش نشان داده است.

در این اطلاعیه که یک نسخه از آن در اختیار ایرنا قرار گرفته آمده: فردی که به اتهام سرقت احشام توسط پلیس شهرستان خرم‌بید دستگیر و وضعیت مزاجی وی نامساعد بود پس از انتقال به بیمارستان فوت شده است.

در ادامه این مطلب آمده که در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در این شهرستان، ماموران انتظامی در اجرای دستور مقام قضائی در ۸ شهریورماه سال جاری موفق شدند یک نفر سارق را در بخش قادرآباد دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند که پس از انتقال متهم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان ، به صورت ناگهانی و به دلایل نامعلومی حال مزاجی  وی نامساعد می شود که بلافاصله به بیمارستان منتقل و در آنجا متاسفانه فوت می کند.

در این اطلاعیه همچنین آمده که جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشک قانونی انتقال که نتیجه نهایی پرونده متعاقبا اعلام خواهد شد.

جوان ۳۰ ساله خرم بیدی که صبح جمعه هشتم شهریورماه برای پاسخ به پاره‌ای از شبهات در بازداشتگاه پلیس آگاهی این شهرستان به سر می‌برد شامگاه همان روز به دلایل نامعلوم درگذشت.

شهرستان خرم بید به مرکزیت صفاشهر در شمال شیراز قرار دارد. 

۹۸۷۳ / ۶۱۱۳

سرخط اخبار استان‌ها