۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۰
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83463972
۰ نفر

برچسب‌ها

پلیس در برخورد با قاچاق دارو مصمم است

بوشهر-ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس در برخورد قاطع با فروشندگان داروهای قاچاق در فضاهای حقیقی و مجازی مصمم است.

سردار حسین اشتری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: پلیس در برخورد با کسانی که دارو را  به صورت قاچاق به فروش می‌رسانند اقداماتی در سنوات گذشته انجام داد که موفقیت‌های خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.

وی بیان کرد: در این عرصه مسئولان مربوط پای کار آمدند و ما نیز حمایت می‌کنیم و امیدواریم که با همت جمعی بتوانیم برخورد مناسب با فروشندگان داروهای قاچاق داشته باشیم.

اشتری ادامه داد: بحث فروش داروهای قاچاق در یک نقطه صورت نمی‌گیرد و فعالیت در شهرهای مختلف و بویژه در فضای مجازی انجام می‌شود که به طور قطع برخورد لازم با قاچاقچیان در زمینه فروش دارو صورت می‌گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی یادآورشد: از سال گذشته روی این موضوع کار شده و باندهای زیادی شناسایی و دستگیر شدند و اشراف کاملی بر فعالیت های این حوزه وجود دارد که با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه اقدام های خوبی در آینده برای برخورد با فروشندگان داروهای قاچاق اجرایی خواهد شد.

سردار اشتری که روز چهارشنبه به استان بوشهر سفر کرده است پس از افتتاح مهمانسرای فرماندهی انتظامی این استان و دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر به بندر دلوار می‌رود تا در آیین بزرگداشت سالروز شهادت شهید رئیسعلی دلواری شرکت کند.

۷۲۱۲/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =