نصرتی: دیدن تکرار موفقیت‌های پرسپولیس فقط کمی صبر نیاز دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم کالدرون می‌تواند موفقیت‌های اخیر خود را تکرار کند و برای دیدن این اتفاق تنها باید کمی صبر داشت.

«محمد نصرتی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط این روزهای پرسپولیس و عملکرد این تیم در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس امسال تیم خوبی دارد و از طرفی کادر فنی با سابقه‌ای هم در این تیم حضور دارند. نتایج ۲ هفته ابتدایی هم چندان بد نبوده و می‌توان به این تیم امیدوار بود.

وی افزود: انتظارات از پرسپولیس همیشه بالا است اما این تیم هنوز پتانسیل این را دارد که موفق عمل کند. بازیکنان خوبی در پرسپولیس هستند و باید کمی صبر داشت تا دوباره موفقیت‌ها تکرار شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: یکی از اتفاقات خوب چند وقت اخیر بازگشت «محمدحسن انصاری‌فرد» به پرسپولیس بود؛ این تغییرات جای تبریک دارد. مدیران غیرفوتبالی هم توانایی بالایی دارند اما مدیران فوتبالی همچون انصاری‌فرد می‌توانند برای باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس مفید باشند.

سرمربی تیم گل‌ریحان البرز با اشاره به شرایط تیمش در لیگ دسته اول فوتبال کشور هم گفت: شرایط خوبی در تیم ما حاکم است و بازیکنان خوبی در گل‌ریحان حضور دارند؛ علاوه بر این، کادر فنی با دانشی نیز در اختیار داریم و سعی ما این است تا با استفاده از علم روز دنیا در کنار ایجاد همدلی اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وی اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تیم ما کادر فنی جوان است و شرایط سنی نزدیک به بازیکنان باعث شده تا فضای خوبی در تیم ما حاکم شود؛ بد نیست با استفاده از این موقعیت، از مردم خوب استان البرز که ما را حمایت کردند تشکر کنم؛ سعی داریم با تکیه بر حمایت آنها استان البرز را صاحب یک نماینده در لیگ برتر کنیم.

وی در مورد اولن تجربه سرمربیگری خودش نیز تاکید کرد: سعی کردم از تجربیات مربیان قبلی و بزرگ مانند برانکو ایوانکوویچ، مصطفی دنیزلی، کارلوس کی‌روش، امیر قلعه‌نویی و خیلی دیگر از مربیانی که سابقه کار کردن تحت هدایت آنها را داشته‌ام، استفاده کنم و علاوه بر این، با استفاده از علم روز دنیا و مطالعه مقاله‌هایی از فوتبال روز دنیا کار را پیش ببرم و امیدوارم در نهایت مجموعه تیم موفق ظاهر شود.

نصرتی در پایان خاطرنشان کرد: به کاری که می‌کنیم و همچنین توانایی بازیکنان‌مان ایمان داریم و امیدوارم در ادامه راه بتوانیم اتفاق بزرگی رقم بزنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =