بازگشت گوچی به سرزمین لاله های نارنجی؛ زووله پنجمین تیم هلندیِ رضا

تهران- ایرنا- رضا قوچان‌نژاد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین چالش فوتبالی خود راهی تیم زووله هلند شد.

رضا قوچان‌نژاد ستاره ۳۱ساله اسبق تیم ملی فوتبال ایران بعد از کمتر از ۲ سال دوباره به فوتبال هلند برگشت. او باید در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ پیراهن تیم زووله هلند را بر تن کند و برای این تیم به میدان برود.
گوچی که فوتبال حرفه‌ای خود را هم از این کشور آغاز کرده بود، در تلاش است تا دوران نه چندان خوبش در تیم‌های آپوئل نیکوزیای قبرس و اف سی سیدنی استرالیا را به دست فراموشی بسپرد. او در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ فاصله چندانی تا رسیدن به آقای گلی اردیوژه هلند نداشت اما در هفته‌های پایانی قافیه را باخت و عنوان سومی را مال خود کرد. با این حال توانست با ۱۹ گل بهترین گلزن هیرنفین شود و در بازی با «پی‌اس‌وی آیندهوون» نخستین هت تریک بازیکنان ایرانی در لیگ‌های معتبر را به ثبت برساند.
زووله پنجمین تیم هلندی خواهد بود که قوچان نژاد برای آن توپ می‌زند. او پیش از این برای هیرنفین(۲۰۰۷-۸ و ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ )، گو اِهِد ایگلز(۲۰۰۶-۷، ۲۰۰۹-۱۰)، اف سی ایمِن(۲۰۰۹) و کامبور(۲۰۱۰-۱۱) بازی کرده بود و در مجموع در ۱۴۱ بازی موفق به زدن ۵۳ گل شده بود. حال باید دید گوچی در لباس زووله چه آماری را از خود بر جای خواهد گذاشت.
قوچان نژاد، نهمین بازیکن خارجی این فصل زووله خواهد بود. به جز او این تیم هلندی بازیکنانی از کشورهای ژاپن(۲)، آلمان(۲)، نروژ، کوراکائو، فنلاند و مراکش دارد. گوچی تنها نماینده بازیکنان ایرانی در این فصل اردیویژه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =