چاپ نشریات دانش‌آموزی با تیراژ یک میلیون و ۳۰۰ هزار جلد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر تالیف و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی آموزش و پرورش گفت: نشریات دانش آموزی در حال حاضر با تیراژ یک میلیون و ۳۰۰ هزار جلد در حال چاپ و نشر است.

به گزارش روز سه شنبه آموزش و پرورش، مسعود فیاضی در یازدهمین گردهمایی معاونین پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی، روسای گروه های بررسی و تحلیل محتوای آموزشی و تحقیق و پژوهش استان ها در مجتمع فرهنگی آدینه اظهار داشت: اگر بسته های آموزشی خوب بود تا الان نتیجه ای بهتر از این می داد. وظیفه سازمان پژوهش تولید محتوا برای دانش آموزان و معلمان است.

وی افزود: اگر بتوانیم از قالب های خوبی استفاده کنیم می توانیم نظر مخاطب را جلب کنیم  وگرنه نمی توانیم موفق شویم. محصولاتی غیر از کتب درسی تولید می کنیم که مجلات رشد یکی از آنها است.

مدیرکل دفتر تالیف و فناوری آموزشی افزود: رشد فناوری و آموزشی را داریم و در ادامه این مسیر نقش یادگیرنده بسیار جدی تر خواهد شد که باید به آن توجه کنیم. جشنواره عکس و فیلم زمینه هایی برای  کشف استعدادها است.

فیاضی افزود: آنچه در حال تولید در سازمان پژوهش است پاسخگوی نیازهای استانی نیست و باید در این زمینه بازخورد سنجی شود و محتوای آن بر اساس نیازهای فعلی مخاطب بررسی شود.

وی با اشاره به چاپ یک میلیون و ۳۰۰ هزار جلد نشریات دانش آموزی افزود: باید نشریات سایر چاپخانه ها نیز بررسی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =