گل‌آرا: انتقاد پس از برکناری اخلاقی نیست

تهران - ایرنا - بوکسور باتجربه ایران با تاکید براینکه رشته فوق نیاز به آرامش دارد، گفت: خوب نیست تا برکنار می‌شویم شروع به انتقاد کرده و همه چیز را زیر سوال ببریم.

«فروتن گل‌آرا» روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: آروزی قلبی هر ایرانی است که نام ایران در هر کجای جهان سربلند باشد و پرچم کشورمان به اهتزاز درآید.

وی افزود: ورزش و عشق من بوکس است و اکنون از حضور تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان خوشحال هستم و امیدوارم بوکسورها، مبارزت خوبی به نمایش بگذارند.

گل‌آرا عنوان کرد: تیم ایران با ترکیبی از جوانان و باتجربه‌ها به جهانی روسیه می‌رود و زمانی‌که تیم عملکرد خوبی داشته باشد به سود همه خانواده این رشته است. سال‌ها در این رشته بوده ام و از موفقیت تیم در هر دوره‌ای خوشحال می شوم.

وی با انتقاد از حواشی ایجاد شده از سوی برخی برای تیم ملی و فدراسیون گفت: تا زمانی که در فکر انتقام باشیم، آرامش در بوکس وجود نخواهد داشت. این خوب نیست وقتی برکنار می‌شویم، انتقاد کنیم. چطور زمانی که در کادرفنی بودند، همه چیز ایده‌آل بود.

این ورزشکار باتجربه ادامه داد: اینگونه رفتارها سبب می‌شود تا جوانان از بوکس دوری کنند. افرادی که سال‌ها در تیم ملی بوده اند به خاطر جوانان این رشته، دست از صحبت‌های مغرضانه بردارند.

وی با بیان اینکه بوکس نیاز به آرامش دارد، تصریح کرد: تیم ملی پس از مسابقات جهانی، رقابت‌های گزینشی المپیک را در پیش دارد که می‌تواند بیش از یک سهمیه دوره قبل کسب کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =