۱۳ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۳
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 83463683
۰ نفر

برچسب‌ها

بیمارستان ۶۴ تختخوابی جاجرم آماده بهره‌برداری شد

بجنورد- ایرنا- طرح ارتقای بیمارستان جوادالائمه (ع) شهرستان جاجرم از ۳۲ به ۶۴ تختخوابی که در دولت تدبیروامید شتاب گرفته بود، نتیجه داده و اکنون این طرح آماده‌ بهره‌برداری شده است.

فرماندار شهرستان جاجرم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی این طرح که تا ۹ ماه پیش ۷۰ درصد بود هم اینک به ۱۰۰ رسیده است که برای اجرای آن ۳۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

رضا آذری با بیان اینکه ۶ تخت از تخت های بیمارستان جاجرم به بخش آی.سی.یو اختصاص دارد، افزود: برای ارتقای سطح خدمات درمانی به مردم این شهرستان، ۲ دستگاه آمبولانس خریداری و به ناوگان اورژانس افزوده شده است. 

وی اعتبار هزینه شده برای خرید و تامین تجهیزات بیمارستان جاجرم را ۲۶ میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: در مجموع برای بهره برداری از این طرح بیمارستانی ۶۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. 

فرماندار جاجرم گفت: در راستای رویکرد دولت به ارتقای وضعیت سلامت و بهداشت جامعه، اقدامات خوبی در این شهرستان انجام شده و تلاش داریم تا سطح خدمات در این بخش، ارتقا یابد. 

بیمارستان ۶۴ تختخوابی جاجرم علاوه بر ارائه خدمات به ۳۶ هزار نفر جمعیت این شهرستان، خدمات رسانی به شهرستان ۲۵ هزار نفری گرمه در مجاورت این شهرستان را نیز برعهده داشته و برخی از روستاهای نزدیک در خراسان رضوی را نیز پوشش می دهد. 

مرکز شهرستان جاجرم در ۱۰ کیلومتری شهرستان گرمه و ۱۵۰ کیلومتری بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی قرار دارد. 

۷۱۸۵/۵۱۳۲ 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha