۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 1183
کد خبر: 83463363
۰ نفر

برچسب‌ها

رسیدگی به مشکلات مردم مهمترین اولویت مسئولان باید باشد

زاهدان- ایرنا- فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: رسیدگی به مشکلات مردم و ارتقای شاخص‌های خدمت رسانی و رضایت مندی مردم باید مهمترین وظیفه و اولویت کاری مسئولان باشد.

صاحب گل صالحی روز سه شنبه در حاشیه دیدارهای چهره به چهره مسئولان با مردم به خبرنگار ایرنا اظهار داشت:مدیران دستگاه‌های اجرایی برای برطرف کردن مشکلات مردم گام‌های اساسی بردارند و با تمام توان اهداف دولت و نظام جمهوری اسلامی را پیش ببرند.

وی افزود: مردم مناطق روستایی، عشایری و شهری خاش با مشکلاتی مواجه هستند که اگر همه ما پشت میز نشین باشیم و برای حل مشکلات آنان تدبیر نکنیم در حق مردم که صاحبان اصلی نظام و کشور هستند خیانت کردیم.

فرماندار خاش گفت: دیدارهای مردمی گامی مهم برای آشنا شدن با مشکلات مردم است که مدیران با انجام کار کارشناسی شده و شفاف و برنامه ریزی درست می توانند برای رفع کمبودها تدبیر کنند.
وی بیان کرد: اگر در این دیدارها به مشکلات ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر رسیدگی شود از مراجعات مردمی به ادارات کاسته می شود و قطعا این مهم شاخص‌های رضایتمندی مردمی را ارتقاء می‌بخشد.
صالحی افزود: در گام دوم انقلاب اجرای عدالت و ارتقا دادن شاخص‌های رضایتمندی مردم به عنوان یک اولویت و ضرورت مهم مورد توجه است.

۷۳۱۰**۳۲۱۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =