۱۲ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 83463158
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۴ تعاونی برتر هرمزگان تجلیل شدند

بندرعباس - ایرنا - ۱۴ تعاونی برتر هرمزگان در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان مورد تجلیل قرار گرفتند.

این تعاونی‌ها در گرایش‌های کشاورزی، صنعت، تامین نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، خدمات، حمل و نقل، اعتبار، زنان، دهیاری و صنایع دستی هستند و علاوه بر تعاونی‌های برتر ۷ تعاونی شایسته تقدیر نیز تقدیر شدند.

تعاونی های برتر همه ساله با هدف شناسایی الگوهای برتر بخش تعاون و به منظور فراهم شدن زمینه‌های گسترش و ارتقای روحیه تعاون در بخش‌های مختلف اقتصادی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، معرفی توانمندی های بخش تعاون، ارج نهادن به زحمات تلاشگران این بخش و ارتقاء جایگاه و اهمیت تعاون و مشارکت در جامعه معرفی می شوند.

ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور وتشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی و توزیعی در مناطق مختلف بصورت کار جمعی، معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره‌گیری سایر تعاونی‌ها از روش‌ها، دستورالعمل‌ها و ابزارهای مدیریتی با هدف ارتقاء وضعیت خود و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی وبومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از دیگر اهداف برگزاری این آیین است.

تعاونی های برتر ملی می توانند سه میلیارد ریال و تعاونی های برتر استانی ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات با نرخ ۱۴ درصد از بانک توسعه تعاون دریافت کنند.

۳۲۱۹/۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =