۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۴۸
کد خبرنگار: 2896
کد خبر: 83462690
۰ نفر

برچسب‌ها

مس کرمان در خانه باخت

کرمان - ایرنا - تیم فوتبال صنعت مس کرمان عصر امروز دوشنبه در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته یک کشور در یک بازی خانگی، بازی را واگذار کرد و تیم فوتبال مس رفسنجان نیز در بازی خانگی خود به پیروزی رسید.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، تیم فوتبال مس کرمان امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه امام علی (ع) شهر کرمان به مصاف حریف خود تیم سرخپوشان پاکدشت رفت.

 این بازی با حضور بیش از هزار تماشاگر برگزار شد و در همان ابتدای بازی با برخورد توپ به دست بازیکن سرخپوشان پاکدشت، مس کرمان صاحب یک پنالتی شد.

بهرام رشید فرخی مهاجم تیم مسی کرمان نیز پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و مس کرمان را یک بر صفر پیش انداخت.
مس کرمان بعد از به ثمر رساندن گل اول در لاک دفاعی فرو رفت و سرخپوشان پاکدشت نیز حملات خود را آغاز کردند.

بازیکنان سرخپوشان پاکدشت که بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشته بودند در دقیقه ۳۰ توسط حمید کاظمی عسکرانی گل تساوی را به ثمر رساندند.
در ادامه بازی نیز، این سرخپوشان پاکدشت بودند که با بازی خوب خود حملات خود را روی دروازه مس کرمان ادامه دادند و حمید کاظمی بازیکن شماره ۸۸ سرخپوشان پاکدشت در اواخر نیمه اول در دقیقه ۴۵ گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند و تیمش را با نتیجه ۲ بر یک پیش انداخت.
در نیمه نخست بازی بهرام رشیدفرخی در دقیقه ۱۸ جای خود را به شروین بزرگ داد.
اما با آغاز نیمه دوم بازی تیم فوتبال مس کرمان با آغاز حملات خود روی دروازه سرخپوشان در دقیقه ۴۸ با شوت مهران امیری از درون محوطه جریمه به گل تساوی رسید.
شور و شوق هواداران نیز با زدن گل تساوی بیشتر شد و حمایت خود را از تیم فوتبال مس کرمان بیشتر کردند.
اما در زمانی که مس کرمان برنامه ای برای گل پیروزی بخش نداشت این حمید کاظمی بود که با یک حرکت آکروباتیک و یک گل قیچی برگردان در دقیقه ۵۷ خودش را سه گله و تیمش را سه گله کرد.
حمید کاظمی که سال گذشته در مس کرمان توپ می زد پس از به ثمر رساندن این گل و هتریک خود توسط هواداران مس کرمان تشویق شد.
مسی های کرمان که برای برگرداندن نتیجه برنامه و تاکتیک خاصی را نداشتند و نتوانستند از فرصت میزبانی استفاده کنند در دقیقه ۸۸ روی گل به خودی مهران امیری گل چهارم را نیز دریافت کردند.
تیم فوتبال مس کرمان در نهایت این بازی را با نتیجه ۴ بر ۲ به سرخپوشان پاکدشت واگذار کرد. 

مس کرمان با این باخت چهار امتیازی باقی ماند و به جایگاه ۱۵ جدول تکیه زد.
مس رفسنجان در خانه برد

اما تیم فوتبال مس رفسنجان که در ورزشگاه شهدای صنعت مس در رفسنجان میزبان تیم نیروی زمینی بود از فرصت میزبانی خود به خوبی استفاده کرد و با نتیجه سه بر صفر این تیم را شکست داد.
گلهای تیم مس رفسنجان با فرشید پاداش در دقیقه ۵۰، حمید گلزاری در دقیقه ۶۳ و مهرداد آوخ در دقیقه ۹۱ به ثمر رساندند.

مس رفسنجان بااین برد ۸ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کردند.

تیم فوتبال آرمان گهر دیگر نماینده فوتبال استان کرمان در لیگ دسته یک کشور نیز فردا سه شنبه از ساعت ۱۸ در گیلان به مصاف تیم داماش گیلان می رود.

۳۰۲۹/۹۷۶۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =