۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۴۸
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83462683
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم ملوان: قوی سپید انزلی حال و روز خوشی ندارد

شیراز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به اینکه برخی تلاش می کنند تیم نتیجه نگیرد و عده‌ای دلشان با تیم است، گفت : به فریاد تیم قوی سپید انزلی برسید که اصلا حال و روز خوشی ندارد.

آرتا منهاجی دوشنبه شب پس از شکست سنگین تیمش مقابل تیم فجر شهید سپاسی شیراز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با این مشکلات که وجود دارد نمی توان از این بازیکنان که به سختی خود را به شیراز رساندند، انتطار نتیجه داشت .

وی اضافه کرد: امیدواریم مسئولان شهر انزلی در ادامه مسابقات فکر اساسی برای این تیم قدیمی و ریشه دار شهرشان بکنند ، به حرمت تیم ملوان با مشکلات ساخته‌ایم اما باید مسایل تیم حل شود .

سرمربی تیم ملوان ادامه داد : در یک شرایط نا برابر به فجر سپاسی باختیم با این حال به آنها تبریک می گویم.

منهاجی از زمان برگزاری بازی که در ساعت 17 بود و همچنین زمین چمن مصنوعی و رختکن ورزشگاه دستغیب شیراز انتقاد کرد و افزود : تعجب می‌کنم زمان بازی ما در اوج گرمای 35 درجه بود که با  سایر دیدارها تفاوت داشت و این ورزشگاه هم برای بازی‌های لیگ مناسب نیست.

وی در مورد داوری بازی هم گفت : فکر می کنم داور روی صحنه گل اول اشتباه کرد و از کمیته داوران می خواهم که توضیح دهند چه اتفاقی در زمین  افتاده است .

سرمربی تیم ملوان تاکید کرد: اگر به لیست بازیکنان ما در این چهار دیدار برگزار شده نگاه کنید متوجه خواهید شد که چه مشکلاتی داریم .

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز عصر دوشنبه در هفته چهارم مسابقات فوتبال دسته یک کشور در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با نتیجه چهار بر صفر ملوان انزلی را شکست داد و به رده دوم جدول صعود کرد.

با پایان یافتن هفته چهارم تیم بادران تهران با ۱۰ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت ،تیم فجر با ۹ امتیاز دوم شد و تیم نود ارومیه هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر سوم شد و تیم قشقایی هم رده دهم به خود اختصاص داد و تیم ملوان هم با 2 امتیاز در رده پانزدهم است.

در مسابقات فوتبال دسته یک باشگاه های کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ دریافت خواهندکرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

۹۶۰۰ /۶۱۱۳

اخبار مرتبط