۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۷
کد خبرنگار: 860
کد خبر: 83462655
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیران بخش خصوصی را حمایت کنند

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مدیران دستگاه های دولتی در راستای تحقق شعار سال حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش ایرنا، عبد الرحیم رحیمی عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری که در محل سالن همایش های فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: شرایط هم اکنون به گونه ای است که اگر سرمایه گذاری بخواهد سرمایه گذاری کند با انچنان مشکلاتی و موانعی مواجه شده ممکن است از تصمیم خود منصرف شود.

وی افزود: این در حالیست که با نام گذاری امسال با عنوان رونق تولید باید شرایط تسهیل گری به منظور سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال صورت گیرد در عین حال که مر قانون رعایت می شود ولی باید در چارچوب مقررات تسهیل گری برای سرمایه گذار اعمال شود.

فرماندار بروجرد بیان کرد: حقق شعار سال و رونق تولید باید از همین کارخانجات و صنایع آغاز شود و رونق اشتغال نیز در پی همین اقدامات صورت می گیرد بنابراین باید بخش خصوصی را فعال کرد و از سرمایه گذار تا جایی که خلاف قانون نیست حمایت کرد.

رحیمی اضافه کرد: هنوز تا زمان برگزاری انتخابات زمان بسیاری باقی است اما بخصوص در استان های لر نشین فضا انتخاباتی شده بنابراین با هر گونه مواردی که مصداق تبلیغ و فعالیت انتخاباتی از برخورد می شود.

وی ادامه داد: استفاده از امکانات دولتی و همراهی کردن با افرادی که قصد نامزدی انتخابات را دارند در ساعات اداری ممنوع است و مدیران و روسای ادارات باید معاونین و زیرمجموعه های خود را تحت کنترل داشته باشند تا تخلفی در این زمینه صورت نگیرد.

رحیمی با بیان اینکه مدیران دستگاه های مختلف تا هفته آینده می توانند آخرین اصلاحات اعتبارات را بگیرند، گفت: خوشبختانه ۵۰ درصد نقدینگی اختصاص یافته و روسای ادارات با مدیران کل خود در مرکز استان در ارتباط باشند.

معاون استاندار لرستان افزود: توزیع اعتبارات متمرکز نیز در سطح وزارتخانه های شروع شده که باید تلاش و پیگیری صورت گیرد تا بتوان اعتبارات ملی و متمرکز را به اعتبارات موجود اضافه کرد.

نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، توان و انرژی زوال ناپذیر مردم در طول چند ۱۰ سال گذشته و روحیه مقاومت در برابر دشمنان برگرفته از مکتب عاشورای امام حسین(ع)  است.

علاالدین بروجردی بیان کرد: قیام عاشورا با الگوی ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان درس بزگی برای همه ماست و بنا بر سیاست حضرت امام خمینی (ره) از رهنمون ایشان مبنی بر اینکه ما می توانیم استفاده شد و امروز ملت ما به توانمندی ذاتی خود رسیده است.

وی با اشاره به تدارک دشمن در صحنه های جنگ در ابعاد مختلف فرهنگی و اطلاعاتی اضافه کرد: این قضیه بسیار جدی است که دشمن می خواهد در نسل جدید این باور را ایجاد کند که ساختار نظام باید تغییر نماید.

نماینده مردم شهرستان بروجرد گفت: یک وجب از خاک این کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کم نشده ۱۰ هزار شهید داده ایم و این عزت و شرافتی که حاصل شده در واقع بها داشته است همانطوریکه کربلا و عاشورا بها داشت اما برای همیشه باقی مانده است.

بروجردی یادآور شد: دشمن هزینه های فراوانی کرده است تا در ساختار نظام تغییر ایجاد کند و حتی با برگزاری سمینارهایی با عناوین علمی متخصصان ما را دعوت و تجلیل می کنند و با ترفندهای خود متخصصین ما را فریب می دهند که باید در برابر این موارد هشیار بود.

۱۹۲۰/۷۲۷۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =