۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۵
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83462628
۰ نفر

برچسب‌ها

الخلیفی: برای «نیمار» ۳۰۰ میلیون یورو می‌خواهیم

تهران- ایرنا- براساس گزارش روزنامه لوپاریسین، رییس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در ملاقات با مقامات این باشگاه اعلام کرده است که «نیمار» تنها در صورتی می‌تواند پاریس را ترک کند که پیشنهادی ۳۰۰ میلیون یورویی مطرح شود.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی تا ساعاتی دیگر بسته می‌شود و این بدان معنا است که داستان خسته‌کننده مرد برزیلی تمام شده است و در این بین، روزنامه چاپ پاریس در گزارشی مدعی شد که «ناصر الخلیفی» با مقامات باشگاه ملاقات و تکلیف آینده نیمار را روشن کرده است.

این روزنامه نوشته است که مالکان باشگاه زمانی که از درخواست نیمار برای ترک پی‌اس‌جی مطلع شدند، احساس «تحقیر شدن» به آنان دست داده و این موضوع را به اطلاع «لئوناردو» مدیر ورزشی باشگاه نیز رسانده اند.

در آن زمان تصمیم بر آن شد تا «باشگاه برای تحقق این انتقال انواع فشارها را به بارسلونا وارد کند»؛ الخلیفی نیز را درها را برای خروج احتمالی مهاجم سلسائو باز کرد ولو تحت شرایطی خاص.

مطابق گزارش این روزنامه، الخلیفی در این ملاقات به سران باشگاه گفته است: بله نیمار می‌تواند برود اما تنها در صورتی که پیشنهادی بزرگ از راه برسد: چیزی مثل ۳۰۰ میلیون یورو.

با توجه به اینکه پی‌اس‌جی می‌دانست بارسلونا در جریان پنجره نقل و انتقالات هزینه زیادی برای خرید بازیکن کرده است، به خوبی آگاه بود که سران کاتالان‌ها برای جور کردن پول خرید نیمار به دردسر خواهند افتاد؛ علاوه بر این، الخلیفی و دوستانش می‌دانستند که مرد برزیلی دست کم برای یک فصل دیگر در پارک‌دوپرنس خواهد ماند و نتیجه اخلاقی و شاید هم غیراخلاقی این است که پاریسی‌ها تلافی تحقیر شدن خود را بابت اظهارات نیمار مبنی بر ابراز تمایل آشکارا برای جدایی از این تیم، از بارسا گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =