۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۷
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 83462574
۰ نفر
قوه قضائیه با قانون‌شکنان قاطعانه برخورد می‌کند

اصفهان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفت: قوه قضائیه در برخورد با قانون‌شکنان باید با اقتدار و قاطعانه عمل و بدون ملاحظه با مُتخلفان برخورد کند.

علی اصفهانی روز دوشنبه در مراسم معارفه دادستان جدید شهرستان نائین افزود: اقتدار دستگاه قضایی و نیروی انتظامی و سایر قوای امنیتی نباید شکسته بشود زیرا اگر این اقتدار شکسته شود، به دنبال آن امنیت جامعه نیز از بین خواهد رفت.
وی تاکید کرد: مطمئن باشید که با جرایم خشن و سازمان یافته و هرگونه اخلال در امنیت و نظم عمومی جامعه، قاطعانه برخورد کرده و اجازه نمی دهیم که افرادی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی، امنیت مردم را به خطر بیندازند.
دادستان استان اصفهان در باره جنگ اقتصادی کنونی علیه کشور افزود: رویکرد فعلی قوه قضایی علاوه بر برخورد با مفسدان اقتصادی، حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی است.
اصفهانی با اشاره به این که تولیدکنندگان، رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند، افزود: در حال حاضر وظیفه ما در قوه قضائیه و سایر قوا این است که با تمام وجود از تولید ملی حمایت کنیم و در این راه کمک حال این عزیزان باشیم.
دادستان جدید نائین نیز در این مراسم گفت: سه مقوله را در اولویت کاری خود قرار داده ام که شامل عملگرایی دلسوزانه، صداقت و شفافیت در مسیر کار و جدیت در اجرای احکام قضایی است.
مهدی طارمی تصریح کرد: هرچه صداقت و شفافیت پررنگتر باشد، علاوه بر این که مرضی رضای حق تعالی است، باعث خشنودی و رضایت مردم و مراجعان قوه قضائیه است.
وی اضافه کرد: همچنین در صدور احکام قضایی و در اجرای احکام قطعی و لازم اجرا، با هیچ شخصی رودربایستی نخواهیم داشت و ملاک عمل ما قانون است.
در این مراسم مهدی طارمی به عنوان دادستان جدید شهرستان نائین معرفی شد و از خدمات سیدنصرالدین صالحی که به عنوان دادستان جدید شاهین شهر معرفی شده است، تجلیل بعمل آمد.
طارمی پیش از این به عنوان یکی از قضات دادگستری کاشان فعالیت داشته و سابقه معاونت دادستان اردستان را در کارنامه خود دارد.

۷۱۳۶/۶۰۲۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =