۲۲ میلیارد ریال خدمات درمانی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۲ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال از ابتدای امسال تاکنون برای ارائه خدمات درمانی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان هزینه شده است.

قباد مبشری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمک به درمان و پیشگیری از بروز بیماری‌ بین مددجویان و رسیدگی به وضعیت بهداشت آنان جزو برنامه ‌های اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.

وی افزود: خدمات بهداشتی و درمانی متعددی در طول سال به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد ارائه می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از برنامه ‌های مهم کمیته امداد استان در حوزه بهداشت و درمان بیمه اجتماعی مددجویان زیر پوشش است.

مبشری عنوان کرد: ابتدای امسال تاکنون در زمینه بیمه اجتماعی هفت میلیارد و ۲۳۹ میلیون ریال برای یکهزار و ۴۳۷ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.

وی ابراز داشت: سه هزار و ۹۶۵ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد از خدمات ویژه درمانی این نهاد از ابتدای امسال تاکنون بهره ‌مند شده‌ اند.

مبشری گفت: پنج میلیارد و ۸۳۹ میلیون ریال در این مدت برای ارائه خدمات ویژه درمانی شامل پرداخت فرانشیز، پاراکلینیک، دارو، بستری، هزینه بیماران خاص، هزینه رفت و آمد و حق نگهداری در منزل پرداخت شده است.

۱۰۳ هزار و ۷۲۵ نفر در قالب ۴۰ هزار و ۸۲۳ خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند.

۷۵۳۵/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =