برگزاری جلسه دوم تمرین تیم ملی با حضور شاداب ویلموتس

تهران - ایرنا- مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی در تمرین امروز سرحال‌تر و شاداب‌تر از همیشه به تحریک و تهییج بازیکنانش برای دقت و سرعت بیشتر در حین اجرای تمرین پرداخت.

دومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (دوشنبه) با اضافه شدن برخی از بازیکنان لژیونر در مرکز ملی فوتبال پیگیری شد.

در این تمرین ۱۷ بازیکن حضور داشتند و ۶ بازیکن به دلایل مختلف غایب بودند.  مهدی طارمی و مجید حسینی با نظر کادر فنی جدا از سایر بازیکنان راهی سالن ماساژ شدند.

 دستیاران خارجی تیم ملی با یک روز تاخیر در تمرینات حضور یافتند و ویلموتس نیز پیش از آغاز تمرین، دقایقی با بازیکنان صحبت کرد تا در ادامه زیر نظر کوین مینه مربی بدنساز، کار کنند.

سرمربی بلژیکی تیم ملی در لحظات اولیه تمرین نظاره‌گر تمرینات بدنسازی بازیکنان بود و در همین حال با دستیاران خارجی و همین طور وحید هاشمیان به گفت‌وگو پرداخت. سپس سه دروازه‌بان تیم ملی از سایر نفرات جدا شدند و زیر نظر لورن اسپینوسی مربی دروازه‌بان‌ها تمرین کردند.

در ادامه تمرین جدیدی در سبک و سیاق بازی وسطی در نظر گرفته شد؛ به این شکل که در حین دویدن بازیکنان، اگر توپ به بازیکنی اصابت کند، بازیکن باید از محوطه بازی خارج شود.

سپس نوبت به ویلموتس رسید تا تمرینات تاکتیکی را ابتدا برای بازیکنان تشریح کند. سرمربی بلژیکی تیم ملی با جدیت در مرکز زمین تمرین قرار گرفت و با هیجان مشغول تشویق بازیکنانش برای سرعت عمل بیشتر در حین اجرای تمرین بود.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز هنگام خروج خبرنگاران از محل تمرین، وارد کمپ تیم‌های ملی شد.

تمرین سوم تیم ملی فردا(سه‌شنبه) برگزار می شود و تیم ملی پس از آن راهی دبی و پس از توقف کوتاهی در این شهر راهی هنگ کنگ خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =