۱۱ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۲۱
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83462510
۰ نفر

برچسب‌ها

بیرانوند: نباید شخصیت بازیکنان زیر سوال برود

تهران - ایرنا - دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار داشت: فوتبال ارزش این را ندارد که شخصیت بازیکنان زیر سوال برود.

«علیرضا بیرانوند» در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: اردوی خوبی داریم و فردا تیم کامل می‌شود و یک هفته زودتر برای بازی به هنگ‌کنگ می‌رویم.

وی افزود: کادر فنی خوبی داریم که توانایی‌های خودش را با بازی هجومی نشان داده است، برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

بیرانوند در خصوص نبود مربی دروازه‌بانان تیم ملی در تمرین روز گذشته، گفت: خیلی نفرات روز گذشته غایب بودند و امروز این مربی حاضر است و مشکلی وجود ندارد.

وی در مورد حواشی بعد از دیدار تراکتور و پرسپولیس، توضیح داد: از روز گذشته که فیلم اتفاقات را دیدم خیلی ناراحت شدم. این خوب نیست که برای محرومیتم هجمه از سوی هواداران باشگاه‌های رقیب ایجاد شود تا در بازی‌های مهم پیش‌رو غایب باشم.

بازیکن برتر سال گذشته فوتبال ایران، اضافه کرد: اگر فضا اینگونه باشد، لازم به این اقدامات نیست و خودم از کادر فنی پرسپولیس می‌خواهم که نیمکت‌نشین شوم؛ هواداران پرشور تراکتور را دوست دارم و خودشان هم این مساله را می‌دانند.

وی گفت: حرکت دستم خطاب به هواداران خودمان بود و می‌خواستم بگویم که با قدرت کارمان را دنبال می‌کنیم؛ اگر تراکتوری‌ها ناراحت شده‌اند، از همین‌جا اعلام می‌کنم هیچ منظوری نداشته و از آنان عذرخواهی می‌کنم.

بیرانوند در پایان در مورد تمدید قرارداد با پرسپولیس نیز اظهار داشت: پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه، قراردادم را تا سال ۱۴۰۲ تمدید کردم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =