۵ کشته با واژگونی دو خودرو در شمال و جنوب فارس

شیراز-ایرنا- بر اثر واژگونی دو خودرو سواری،یکی در محورهای شمالی و دیگری در مناطق جنوبی استان فارس ۵ نفر جان خود را از دست دادند.

بر اثر واژگونی یک سواری دنا در محور آباده به سمت اصفهان روز دوشنبه ، ۳ نفر در این محور جان باختند و یک نفر مجروح شد.

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس با اعلام این حادثه گفت: مأموران پلیس راه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، از وقوع یک فقره واژگونی خودرو در محور آباده به اصفهان مطلع و در محل حاضر شدند.

سرهنگ عبدالهاشم دهقانی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد یک سواری دنا با ۴ سرنشین در محور مورد نظر در حال تردد بوده که واژگون شده و بر اثر آن ۳ نفر در دم فوت کردند و راننده نیز مجروح شده است.

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس ادامه داد: کارشناسان علت وقوع این حادثه را ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی تشخیص داده‌اند.

شهرستان آباده در فاصله ۲۷۳ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

۲ کشته حاصل واژگونی پژو

در حادثه دیگری بر اثر واژگونی یک سواری ۴۰۵ در محور گله دار به سمت شیراز، ۲ نفر کشته شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان فارس در این خصوص گفت: شب گذشته خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه رانندگی در محور گله دار به سمت شیراز به مأموران اعلام شد.

سرهنگ حمدالله هوشمندی افزود:  مأموران به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند یک سواری ۴۰۵ با ۲ سرنشین در محور مذکور در حرکت بوده که واژگون شده و بر اثر آن راننده و سرنشین در دم فوت کرده‌اند.

رئیس پلیس راه جنوب استان فارس بیان کرد: کارشناسان تخطی از سرعت مطمئنه راننده را علت وقوع این حادثه رانندگی اعلام کرده‌اند.

گله دار در فاصله ۳۰۶ کیلومتری مرکز استان فارس واقع شده است.

۹۸۷۳ /۶۱۱۳

اخبار مرتبط