ارتش رژیم صهیونیستی همچنان در آماده باش بسر می‌برد

تهران- ایرنا- رسانه‌های اسرائیلی امروز (دوشنبه) گزارش دادند که در پی حمله روز گذشته حزب الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی و با وجود کاهش نسبی تنش ها، نظامیان اسرائیل همچنان در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی در حالت آماده باش قرار دارند.

روزنامه "یدیعوت آحارونت" با اشاره به استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی در مرز لبنان نوشت: برآوردهای تل آویو نشان می دهد که احتمال حمله مجدد به مواضع اسرائیل وجود دارد و برای همین ارتش از مواضع خود در مرز عقب نشینی نکرده است.

روزنامه هاآرتص نیز نوشت: شرایط میدانی بیانگر آن است که درگیری ها پایان یافته اما ارتش اسرائیل برای اطمینان خاطر از اینکه بار دیگر از سوی حزب الله غافلگیر نشود، حداقل تا چند روز آینده نیروهای خود را در مرز با لبنان به حالت آماده باش قرار خواهد داد.

دیگر رسانه های صهیونیستی نیز تلاش اسرائیل برای پیشگیری از حملات احتمالی حزب الله را مهم ترین دلیل آماده باش نظامیان این رژیم در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی قلمداد کردند.

حزب الله لبنان عصر دیروز (یکشنبه) اعلام کرد که یک خودروی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی، در پاسخ به حمله این رژیم در سوریه هدف قرار داد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با تأیید این حمله، اعلام کرد که یک فروند موشک ضد تانک از لبنان به سمت شمال اسرائیل (سرزمین های اشغالی) شلیک شده است.

"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ارتش این رژیم پس از این حمله ادعا کردند که این عملیات هیچگونه تلفاتی برای صهیونیست ها نداشته، اما رسانه‌های صهیونیستی برخلاف بیانیه ارتش این رژیم و نتانیاهو، اعتراف کردند که در حمله دیروز حزب الله به شمال اسرائیل (فلسطین اشغالی) دست کم ۲ نظامی زخمی شده اند.

در مقابل ادعای نخست وزیر و ارتش رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان اعلام کرد که در حمله رزمندگان مقاومت اسلامی چهار نظامی صهیونیست زخمی و یک نفر نیز به هلاکت رسیده که حضور بالگرد رژیم صهیونیستی در نزدیکی محل عملیات رزمندگان حزب الله و انتقال زخمی شدگان این حمله که توسط نیروهای مقاومت فیلمبرداری و پخش شده، سخنان مقامات حزب الله را تأیید می کند.

حزب الله همچنین اعلام کرده که این عملیات فقط در پاسخ به حمله صهیونیست ها به یک مقر این جنبش در نزدیکی دمشق پایتخت سوریه که موجب شهادت ۲ نفر از رزمندگان حزب الله شده بود، صورت گرفته و تجاوزهای دیگر رژیم صهیونیستی نیز در زمان مناسب پاسخ داده خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =