انصاری‌فرد:‌ از حرکت بیرانوند سوءبرداشت شده است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند هیچ بی احترامی نکرده است و از حرکت او سوءبرداشت شده است.

محمدحسن انصاری فرد با اشاره به برگزاری نشست با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قرار بود روز گذشته جلسه‌ای با مهدی تاج داشته باشیم که به امروز موکول شد. با توجه به اینکه تا پیش از این با فدراسیون همکاری داشتم و به تازگی کارم را در پرسپولیس آغاز کرده‌ام درباره مسائل مختلفی با تاج جلسه و گفتگو داشتیم. بخش اصلی صحبت‌ها، به امور پرسپولیس مربوط می‌شد که باید دنبال می‌کردیم و تاج هم درباره برخی موارد، دستورهای لازم را جهت پیگیری داد.

مدیر عامل پرسپولیس ادامه داد: همانطور که پیش از این هم گفتم، مهم‌ترین دغدغه ما در مقطع کنونی اخذ مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا است. جلسات مختلفی را هم در این ارتباط برگزار کردیم. جلسات با سازمان لیگ، کمیته حرفه‌ای‌سازی و مدیران و معاونان باشگاه تا کار به سرعت پیش برود. تاج هم با توجه به گزارش‌هایی که درباره روند پرونده پرسپولیس دریافت کرده بودند، ابراز رضایت کردند. با این وجود پیگیری‌ها تا حصول نتیجه نهایی ادامه می‌یابد تا مبادا کوچکترین مشکلی حادث شود.

وی افزود:‌ موضوع مهم دیگر در جلسه با تاج به درآمد پرسپولیس نزد فیفا و نحوه دریافت آن مربوط می‌شد. فدراسیون در این باره نهایت همکاری را دارد و رییس فدراسیون هم ابراز امیدواری کرد باشگاه‌ها هر چه سریعتر درآمد خود را وصول کنند در این ارتباط مکاتبات انجام شد و ما پیگیر آن هستیم.

انصاری فرد اضافه کرد: در این جلسه درباره مسائل مختلف دیگری هم صحبت شد و البته از فرصت استفاده کردم و درباره هجمه‌هایی که علیه علیرضا بیرانوند در روزهای اخیر به وجود آمده است، صحبت داشتیم. در این ارتباط ویدیویی منتشر شده و می‌خواهند بگویند بیرانوند به تماشاگران توهین کرده است. این در حالی است که چه در سال گذشته و چه برای این بازی با وجود بعضی مسائل که نمی‌خواهیم به آنها اشاره کنیم، بیرانوند هرگز موضعی نگرفت. ما به دنبال پرهیز و جلوگیری از تنش‌ها بین تیم‌های رقیب هستیم. لازم است همه باشگاه‌ها در این باره با یکدیگر همکاری کنیم تا فوتبال در فضایی آرامتر دنبال شود و رقابتی حرفه‌ای و جوانمردانه شکل بگیرد و خدایی ناکرده اتفاقات تلخ اواخر فصل گذشته در استادیوم ها تکرار شود.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: در این باره با بیرانوند هم صحبت کردم. او تاکید کرد هرگز به دنبال بی‌احترامی نبوده است. او حتی در فصل گذشته با وجود بعضی اتفاقات، مثبت صحبت کرده بود. بیرانوند بازیکنی با اخلاق و یکی از سرمایه‌های فوتبال کشور ما محسوب می‌شود و از حرکت وی در تبریز سوء برداشت شده و خودش توضیح خواهد داد و مسائل را تشریح خواهد کرد. بیرانوند این بار هم برخلاف تصوری که تلاش می‌شود، ایجاد کنند، هیچ بی‌احترامی نداشت. این ذهنیت نباید ایجاد شود و از آنهایی که بخواهند اقدام به تحریک و شیطنت کنند، شکایت می‌کنیم. تاج هم گفت که ویدیو را دیده‌اند و روی این موضوع صحه گذاشتند.

انصاری فرد تصریح کرد: بین ما و باشگاه تراکتورسازی هیچ مشکلی وجود ندارد. ما مدیران با هم در تماس هستیم از جمله این که در روزهای اخیر برای حل مشکل خروجی مصطفی دنیزلی با آقای الیاسی، رئیس هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی در تماس بودیم. موضوع به مالیات ۳۰۰ میلیون تومانی مربوط می‌شود که به دوره دوم حضور دنیزلی در پرسپولیس مربوط می‌شد. برای حل آن در حال پیگیری هستیم تا مشکلی برای دنیزلی بوجود نیاید و به باشگاه تراکتورسازی هم قول داده‌ایم با پیگیری، موضوع را حل کنیم.

مدیر عامل سرخپوشان در پایان درباره مذاکرات تمدید قرارداد با علیرضا بیرانوند گفت: او به قدری باشگاه و تیم پرسپولیس را دوست دارد که مذاکرات را برای تمدید قرارداد آغاز کرده‌ایم. روز گذشته در این باره جلسه‌ای با وکیل بیرانوند داشته‌ایم. امروز دوشنبه هم جلسه دیگری داشتیم و پس از آن  بیرانوند به باشگاه آمد تا با او هم صحبتی داشته باشیم. توافقاتی هم برای تمدید انجام شده که به زودی منجر به امضای قرارداد می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =