جمشیدی بعد از باخت به تونس: فقط می‌خواهم به هتل بازگردم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش بسکتبال ایران بعد از باخت این تیم در دومین دیدار جام‌جهانی اظهار داشت: همه بازیکنان غمگین هستند؛ فقط می‌خواهم به هتل برگردم و به بازی فکر کنم.

«محمد جمشیدی» بعد از شکست تیم ملی بسکتبال برابر تونس در نشست خبری اظهار داشت: به نظرم در بازی اول خیلی بدشانس بودیم. در این بازی هم شانس با ما یار نبود. بعد از شکست تلخ مقابل پورتوریکو، با این امید که تونس، پورتوریکو را شکست می‌دهد به مصاف تونس آمدیم تا برنده شویم اما با چیزهای عجیبی مواجه شدیم.

ملی‌پوش بسکتبال ایران ادامه داد: سنتر آن‌ها ۵ پرتاب سه امتیازی انجام داد. نمی‌توانستیم چنین عملکردی را پیش‌بینی کنیم.

جمشیدی درباره جو رختکن تیم ملی بعد از بازی مقابل تونس گفت: از نظر روحی در موقعیت سختی قرار داریم. تقریبا سه ماه به سختی تلاش کردیم؛ سخت تمرین کردیم و بازی‌های تدارکاتی خوبی داشتیم. با امید زیادی به جام‌جهانی آمده بودیم. فکر می‌کردیم می‌توانیم از گروه صعود کنیم و حالا غمگین هستیم؛ همه اعضای تیم همین حس را دارند.

فوروارد تیم ملی بسکتبال درباره بازی آخر مرحله گروهی مقابل اسپانیا و دیدارهای باقی مانده در مراحل بعد جام جهانی ‏نیز تاکید کرد: می‌دانیم که در بازی بعدی باید مقابل اسپانیا قرار بگیریم که یکی از قوی‌ترین تیم‌های دنیا به شمار می‌رود.

وی افزود: در حال حاضر اصلا نمی‌دانم قرار است در آن بازی چه کنیم. الان فقط می‌خواهم به هتل برگردم و به بازی امروز فکر کنم. مطمئن هستم که خودمان را بازیابی می‌کنیم و برای سه بازی باقی مانده تلاش خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =